17.03.2021

BIZnest Kredyt w Ratach zwycięzcą rankingu kredytów z najniższą marżą

BIZnest Kredyt w Ratach wygrał marcowy ranking kredytów dla mikroprzedsiębiorców przygotowany przez Comperia.pl. Nasz kredyt zwyciężył dzięki najniższej marży na rynku.

Comperia.pl sprawdziła warunki kredytów dla mikrofirm na 50 000 zł  ze spłatą rozłożoną na 12 miesięcy. Autorzy rankingu prześwietlili oferty kliku banków i wśród nich wybrali TOP 5 z najniższą marżą. Niekwestionowanym zwycięzcą został BIZnest Kredytu w Ratach – Przedsiębiorca.

Najkorzystniejszą marżę firmowego kredytu gotówkowego oferuje obecnie Nest Bank w ramach BIZnest Kredytu w Ratach – Przedsiębiorca. Osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą mogą zdobyć niezbędną gotówkę nawet w 24 godziny, bez wizyty w banku, a decyzję kredytową online poznają nawet w 10 minut.

Odsetki od BIZnest Kredytu w Ratach – Przedsiębiorca są wyliczane w oparciu o marżę od 0,4%, powiększoną o stopę WIBOR® 3M, co przekłada się na niskie oprocentowanie: od 0,61% w skali roku. Maksymalna kwota kredytu to 350 tys. zł. Pozyskany kapitał można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą – bez potrzeby przedkładania faktur potwierdzających wykorzystanie środków.

Do uzyskania BIZnest Kredytu w Ratach – Przedsiębiorca nie jest wymagane ustanawianie zabezpieczeń majątkowych ani poręczeń, chociaż zainteresowani mogą skorzystać z zabezpieczenia spłaty w postaci gwarancji PLD de minimis lub ubezpieczenia spłaty kredytu. Oferta jest dostępna dla firm, które działają minimum 12 miesięcy.

Źródło: Comperia.pl, Kredyty z najniższą marżą: marzec 2021 r., data publikacji: 9 marca 2021 r.

Kontakt dla mediów
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności