03.08.2021

Nest Bank nagrodzony przez The European za najbardziej innowacyjną cyfrową transformację

Nest Bank otrzymał nagrodę magazynu The European w kategorii Most Innovative Digital Transformation Bank 2021. Nest Bank jest pierwszym polskim bankiem, który został w tym roku wyróżniony w rankingu Global Banking&Finance Awards.

Global Banking & Finance Awards od blisko 11 lat wyróżnia firmy z całego świata, które mogą pochwalić się istotną transformacją, zrealizowały ważne i przełomowe projekty w ostatnim roku lub wyróżniają się na tle światowego rynku finansowego.

Nest Bank otrzymał nagrodę za najbardziej innowacyjną cyfrową transformację (Most Innovative Digital Transformation Bank 2021). Komisja konkursowa doceniła bank za całokształt działalności, w tym za usprawnianie bankowości elektronicznej i procesów online oraz wprowadzanie nowych  e-produktów, które ułatwiają zdalne korzystanie z finansów.
– Cieszymy się, że międzynarodowy magazyn docenił nasze starania w zakresie transformacji cyfrowej. Jesteśmy naprawdę dumni z tej nagrody. Od początku działalności Nest Banku inwestujemy w innowacyjne rozwiązania, a od ponad 3 lat  skupiamy się głównie na dostarczaniu nowoczesnych usług cyfrowych dla firm. W niespełna rok udało nam się stworzyć, niemal całkowicie od podstaw, cyfrowy proces kredytowy dla firm. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą wziąć u nas kredyt w 100% online. Cały czas wdrażamy także małe zmiany, które przybliżają nas do całkowitej digitalizacji naszych usług. Już na początku przyszłego roku planujemy kolejny duży krok. Wprowadzimy kartę wirtualną, dzięki której nasz nowy klient będzie mógł korzystać z karty płatniczej zaraz po założeniu  konta – mówi Agnieszka Porębska-Kość, Członek Zarządu Nest Banku

Organizatorem Global Banking & Finance Awards jest magazyn The European. Nominacje do nagród są zgłaszane przez prenumeratorów The European, a o ich przyznaniu decyduje komisja ekspercka. Wyróżnienia ogłaszane są na bieżąco aż do listopada. Oficjalne podsumowanie wszystkich zwycięzców tegorocznej edycji zostanie zamieszczone w listopadowo – grudniowym wydaniu The European.
 
Kontakt dla mediów
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności