01.03.2017

Nest Bank wprowadza Android Pay™

Użytkownicy Nest Konta i BIZnest Konta mogą od teraz korzystać z płatności mobilnych, zapisując swoje debetowe i kredytowe karty Visa do aplikacji Android Pay. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

"Jako bank, który jest blisko klientów i ich rodzin, rozwijamy zarówno sieć oddziałów, jak i wygodne formy płatności, dbając o całodobowy dostęp do naszych usług poprzez bankowość mobilną i internetową.  Dlatego wdrożenie Android Pay to ważne uzupełnienie oferty z myślą o osobach, które poszukują w finansach usług bezpiecznych i jednocześnie ułatwiających realizację codziennych spraw" - mówi Agnieszka Porębska-Kość, dyrektor zarządzający Obszaru Bankowości Przedsiębiorstw i Finansowania w Nest Banku. – "Teraz nasi klienci jako jedni z pierwszych mogą płacić telefonem w każdym punkcie akceptującym płatności zbliżeniowe."
Kontakt dla mediów
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności