16.12.2020

Nest Bank wprowadza pakiety ubezpieczeniowe we współpracy z MetLife

Nest Bank we współpracy z MetLife Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji wprowadza do oferty pakiety ubezpieczeniowe Nest dla Dziecka, Nest na Wypadek oraz Nest na Zdrowie. Są to ubezpieczenia ochronne skierowane do klientów indywidualnych.


Nest Bank od 2017 roku konsekwentnie rozwija ofertę inwestycyjną i ubezpieczeniową. Obecnie znajduje się w niej trzydzieści pięć produktów inwestycyjnych oraz cztery ubezpieczeniowe. W grudniu tego roku do oferty dołączyły także pakiety ubezpieczeniowe Nest dla Dziecka, Nest na Wypadek oraz Nest na Zdrowie przygotowane we współpracy z MetLife.

Nest na Zdrowie to ubezpieczenie na życie oraz na wypadek zdiagnozowania poważnej choroby: nowotworu złośliwego, udaru lub zawału mięśnia sercowego. W zależności od wybranego pakietu ochroną może być objęte także zdrowie małżonka lub partnera osoby ubezpieczonej. Jeśli zostanie zdiagnozowany nowotwór złośliwy, udar lub zawał mięśnia sercowego, to zgodnie z warunkami umowy ubezpieczenia, ubezpieczony może otrzymać pieniądze, które na pewno przydadzą się na walkę z chorobą. 

Z kolei dla dzieci, które ukończyły 6. miesiąc życia, a nie ukończyły 18 lat, przeznaczony jest specjalny pakiet Nest dla Dziecka. Zapewnia on ochronę  do ukończenia przez dziecko 21. roku życia i  finansowe wsparcie w przypadku zarówno poważnych jak i drobnych uszkodzeń ciała dziecka oraz pobytu w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku. Co ważne, jeśli do powyższych zdarzeń dojdzie w czasie wakacji (od 1 lipca do 31 sierpnia) suma ubezpieczenia zostanie podwojona.

– Jednym z celów Nest Banku jest oferowanie rozwiązań i usług wykraczających poza standardowe produkty bankowe. W ostatnim czasie udostępniliśmy szereg usług dla przedsiębiorców takich jak np. portal do obsługi faktur czy możliwość założenia strony www za pośrednictwem Sotebuy. Od dawna rozwijamy także naszą ofertę o produkty inwestycyjne i ubezpieczeniowe. Wybierając pakiety ubezpieczeniowe z oferty MetLife, skupiliśmy się na tym, aby były one wszechstronne i zapewniały ochronę, której potrzebuje każdy z nas – zarówno osoby posiadające dzieci, jak i osoby, które chcą zabezpieczyć się indywidualnie na wypadek niespodziewanej choroby czy uszkodzenia ciała – mówi Norbert Duczkowski - Dyrektor Departamentu Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeń w Nest Banku.
 
 
- Doświadczenia MetLife w zakresie współpracy z Nest Bankiem pokazują, że jest to godny zaufania partner biznesowy, dbający o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów. Dlatego też wszystkie produkty ubezpieczeniowe, które wspólnie przygotowaliśmy, mają na celu zapewnienie faktycznego wsparcia finansowego w trudnych, nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą spotkać naszych klientów. Pamiętamy także o ich bliskich i dzieciach, o których bezpieczeństwo również zadbaliśmy przy konstruowaniu naszej oferty. Wiemy, że niezwykle ważne jest również zapewnienie prostego
i przejrzystego procesu zakupu i obsługi ubezpieczenia, co znajduje odzwierciedlenie w możliwości zawarcia umowy ubezpieczenia na odległość – podkreśla Małgorzata Półjanowicz, Dyrektor Departamentu Sprzedaży do Kluczowych Klientów Instytucjonalnych MetLife.  

Dla osób szukających ubezpieczenia na wypadek uszkodzeń ciała: złamania, oparzenia zwichnięcia i skręcenia - powstałych w wyniku nieszczęśliwego wypadku, przygotowano pakiet Nest na Wypadek. Jeśli zdarzy się wypadek, to zgodnie z warunkami umowy ubezpieczenia, Ubezpieczony może otrzymać pieniądze, które przydadzą się na rehabilitację, konsultacje u lekarzy specjalistów lub inny, dowolny cel. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia Nest na Zdrowie, w zależności od wybranego wariantu, ochroną może być objęte także zdrowie małżonka lub partnera ubezpieczonego.

Ważne jest, że przy zawieraniu tych umów ubezpieczenia nie jest wymagane wypełnianie kwestionariuszy medycznych czy też wykonywanie badań. Ochrona obowiązuje przez całą dobę, na całym świecie – w domu, w pracy, w szkole czy na wakacjach. Szczegółowe informacje i regulamin: (kliknij link)

Kontakt dla mediów
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności