27.08.2021

Nowości w Nest Banku: jednorazowa wypłata do 4 000 zł w bankomatach Euronet i nowe dyspozycje w bankowości online

Cyfrowa transformacja Nest Banku nie zwalnia tempa. Niedawno udostępniliśmy pierwszy kredyt firmowy, który można otrzymać w pełni online. Ale to nie wszystko. Wciąż wprowadzamy kolejne nowości w naszej bankowości online i usprawniamy obsługę zdalną. Coraz więcej spraw możesz załatwić bez wizyty w naszej placówce, a nawet bez wychodzenia z domu. 
Specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy wprowadziliśmy możliwość zwiększenia limitu jednorazowej wypłaty w bankomatach Euronet do 4000 zł. Dzięki temu szybciej i łatwiej wypłacisz większe kwoty z bankomatu.

Wypłacaj do 4 000 zł jednorazowo w bankomatach Euronet:
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet
  • Możesz wypłacać w prawie 7600 bankomatach Euronet w Polsce
  • Mapę bankomatów znajdziesz na stronie Euronet Polska oraz w menu naszej aplikacji mobilnej: zakładka Bankomaty i placówki.
Udostępniliśmy także nowe wnioski i dyspozycje w bankowości online. Od teraz nie musisz wychodzić z domu czy dzwonić na infolinię jeżeli chcesz zmienić parametry swojego kredytu, zmienić sposób dostarczania wyciągów czy np. nadać pełnomocnictwo do konta firmowego – możesz zrobić to szybko i wygodnie w naszej bankowości online. 

Sprawdź nowe wnioski i dyspozycje w bankowości online:  
  1. Zmiana parametrów umowy kredytu (firmy) m.in. wniosek o zmianę terminu płatności raty, wydłużenie okresu kredytowania, wakacje kredytowe
  2. Zamknięcie konta (klienci indywidualni i firmy)
  3. Dyspozycja na wypadek śmierci (klienci indywidualni)
  4. Wypłata środków z konta zmarłego przez osobę wskazaną w dyspozycji wkładem na wypadek śmierci ((klienci indywidualni)  
  5. Zwrot kosztów pogrzebu (klienci indywidualni)
  6. Pełnomocnictwo do konta firmowego
Pozostałe wnioski m.in. Zmiana sposobu dostarczania wyciągów, otwarcie dodatkowego konta firmowego w walucie innej niż PLN, EUR,USD,GBP, blokada środków na rachunku, wydanie dodatkowej karty do konta, zbiorcza informacja o posiadanych w instytucjach finansowych rachunkach, wyłączenie usługi korzystnych przewalutowań.
 
Więcej informacji w tutaj: https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/bankowosc-elektroniczna lub https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/bankowosc-elektroniczna
 
Kontakt dla mediów
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności