14.01.2021

Wnioski w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 dostępne w Nest Banku

Od 15 stycznia 2021 r. klienci Nest Banku będą mogli składać wnioski o przyznanie subwencji z Tarczy Finansowej PFR 2.0 dla mikro, małych i średnich firm. Tarcza Finansowa PFR 2.0 to program, którego celem jest pomoc finansowa dla firm z branż, które najdotkliwiej odczuły skutki drugiej fali pandemii COVID-19.


Wartość pomocy dla mikro, małych i średnich firm w ramach Tarczy Finansowej 2.0 to 13 mld zł. Subwencje finansowe będą udzielane na zasadach podobnych jak w przypadku Tarczy Finansowej 1.0. Szybko, bezpiecznie i w prosty sposób za pośrednictwem systemu przygotowanego przez Polski Fundusz Rozwoju i Nest Bank.

Tarcza Finansowa PFR 2.0 przeznaczona jest dla firm z 45 branż objętych restrykcjami. Firma starająca się o subwencję musi m.in.: zatrudniać przynajmniej 1 pracownika (liczba pracowników nie obejmuje właściciela) i wykazać spadek obrotów o minimum 30% w okresie od kwietnia do grudnia 2020 roku lub w 4 kwartale 2020 roku w porównaniu do analogicznego okresu w 2019 roku.

Wniosek dostępny będzie od północy (00.00) 15 stycznia po zalogowaniu do bankowości internetowej Nest Banku. Na ekranie startowym znajduje się banner kierujący do wniosku.
Można go również złożyć wchodząc do Centrum Kontaktu >> Nowy wniosek >> zakładka Tarcza Finansowa PFR 2.0 >> Złóż wniosek.

Wszystkie informacje niezbędne do złożenia wniosku w Nest Banku można znaleźć tutaj.

Przed rozpoczęciem wypełniania wniosku warto zapoznać się również z informacjami zamieszczonymi na stronie www.pfr.pl, gdzie szczegółowo opisane są zasady Tarczy Finansowej PFR 2.0.

Kontakt dla mediów
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności