30.04.2020

Wnioski w ramach Tarczy Finansowej PFR już dostępne w Nest Banku

Od środy (29.04) od godziny 18.00 klienci Nest Banku mogą składać wnioski o przyznanie subwencji z Tarczy Finansowej PFR dla firm i pracowników.

Tarcza Finansowa PFR dla firm i pracowników jest programem rządowym, w którym podstawą wsparcia są subwencje finansowe. Po spełnieniu warunków zawartych w programie środki finansowe będą w części bezzwrotne – aż do 75% otrzymanej subwencji może nie podlegać zwrotowi.

Aby zakwalifikować się do programu firma musi m.in. posiadać przynajmniej 1 pracownika (poza właścicielem) i wykazać spadek przychodów po 1 lutego 2020 r. o minimum 25%. Wniosek o wsparcie będzie można złożyć wyłącznie poprzez system bankowości elektronicznej.

Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do bankowości internetowej Nest Banku. Na ekranie startowym znajduje się  banner kierujący do wniosku.

Można go również złożyć wchodząc do Centrum Kontaktu >> Nowy wniosek >> zakładka Tarcza Finansowa PFR >> Złóż wniosek.

Wszystkie informacje niezbędne do złożenia wniosku w Nest Banku można znaleźć tutaj.

Przed rozpoczęciem wypełniania wniosku warto zapoznać się również z informacjami zamieszczonymi na stronie www.pfr.pl, gdzie szczegółowo opisane są zasady Tarczy Finansowej PFR.

Kontakt dla mediów
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności