18.10.2019

Nest Bank na Targach Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Nest Bank to marka stworzona z myślą o współpracy z przedsiębiorcami. Rozumiemy ich potrzeby, wiemy z jakimi borykają się problemami i chcemy z nimi budować biznes na partnerskich warunkach. Jako franczyzobiorca Nest Banku otrzymasz dostęp do naszych nowoczesnych rozwiązań technicznych, edukacyjnych i produktowych. Rozumiemy, że chcesz się rozwijać, dlatego nasz zakaz konkurencji obowiązuje tylko na terenie placówki partnerskiej. Dzięki atrakcyjnym warunkom finansowym i profesjonalnym szkoleniom będziesz zmotywowany do pracy, a placówkę wraz z pełnym wyposażeniem, będziemy w stanie uruchomić nawet w ciągu 3 tygodni od podpisania umowy.

Zainteresowany?

Przyjdź do Placówki Nest Banku na Targach Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach od 17-tego do 19-tego października. Porozmawiaj z nami o szczegółach współpracy i odbierz voucher na bezpłatne badanie serca, które wykonasz podczas targów.

 

Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności