Porównaj Nest Konto z ofertą swojego banku

Pokaż porównanie kont firmowych  

Nest Konto na uczciwych warunkach, bo wiemy że w rodzinie liczy się każda złotówka

prowadzenie rachunku płatniczego

wydanie i obsługa karty debetowej Visa

wypłaty gotówki w dowolnej kwocie z każdego bankomatu w Polsce i za granicą

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

 • Szybkie i proste przeniesienie rachunku płatniczego z innego banku

  Cenimy Twój czas i wygodę, dlatego pomożemy Ci przenieść Twój dotychczasowy rachunek płatniczy do Nest Banku:

  • Na Twoim rachunku płatniczym Nest Konto będą widoczne Twoje dotychczasowe zlecenia stałe, polecenia zapłaty, polecenia przelewu.
  • Poinformujemy Twojego pracodawcę lub inną wskazaną przez Ciebie instytucję o nowym numerze rachunku płatniczego.
  • Zamkniemy Twój dotychczasowy rachunek płatniczy oraz przeniesiemy pozostałe środki na Nest Konto.
  • Wniosek o przeniesienie rachunku płatniczego złożysz w klika minut oraz bez wychodzenia z domu (przy użyciu Bankowości Internetowej lub Mobilnej).

  Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Specjalne oferty przygotowane z myślą o stałych Klientach

  Doceniamy lojalnych Klientów, którzy aktywnie korzystają z rachunku płatniczego Nest Konto np. używają swojej karty Visa do codziennych płatności, lub przelewają na nie pensje. Dlatego na bieżąco przygotowujemy specjalne oferty, które pomagają zadbać o domowy budżet:

  • Wyżej oprocentowane lokaty – na start możesz otrzymać nawet 4% w skali roku na Nest Lokacie Witaj (dla nowych klientów), natomiast będąc stałym Klientem z Nest Lokatą Lojalną, możesz liczyć na wysokie (promocyjne) oprocentowanie Twoich środków. Więcej informacji o lokatach znajdziesz tutaj.
  • Program zniżek za zakupy w wybranych sklepach – w ramach programu VISA Oferty co miesiąc będziesz mógł skorzystać z nowych zniżek, które przygotowujemy specjalnie dla Ciebie razem z VISĄ. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
  • Łatwo dostępne kredyty gotówkowe – możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Dlatego jeżeli będziesz potrzebował wsparcia finansowego,  możesz otrzymać go z kredytem Nest Gotówka (RRSO: 20,6%). Badając Twoją zdolność kredytową opieramy się na oświadczeniu o wpływach na rachunek płatniczy. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
  • Dostęp do dodatkowych środków w rachunku płatniczym – możesz skorzystać z Nest Kredytu Odnawialnego (RRSO: 14,1%), kiedy pojawią się niespodziewane wydatki. Dodatkowe środki, możesz już mieć na swoim rachunku płatniczym Nest Konto od razu po jego otwarciu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności