Porównaj Nest Konto z ofertą swojego banku

Pokaż porównanie kont firmowych  

Nest Konto na uczciwych warunkach, bo wiemy że w rodzinie liczy się każda złotówka

prowadzenie rachunku płatniczego

wydanie i obsługa karty debetowej Visa

wypłaty gotówki w dowolnej kwocie z każdego bankomatu w Polsce i za granicą

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

 • Szybkie i proste przeniesienie rachunku płatniczego z innego banku

  Cenimy Twój czas i wygodę, dlatego pomożemy Ci przenieść Twój dotychczasowy rachunek płatniczy do Nest Banku:

  • Na Twoim rachunku płatniczym Nest Konto będą widoczne Twoje dotychczasowe zlecenia stałe, polecenia zapłaty, polecenia przelewu.
  • Poinformujemy Twojego pracodawcę lub inną wskazaną przez Ciebie instytucję o nowym numerze rachunku płatniczego.
  • Zamkniemy Twój dotychczasowy rachunek płatniczy oraz przeniesiemy pozostałe środki na Nest Konto.
  • Wniosek o przeniesienie rachunku płatniczego złożysz w klika minut oraz bez wychodzenia z domu (przy użyciu Bankowości Internetowej lub Mobilnej).

  Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Specjalne oferty przygotowane z myślą o stałych Klientach

  Doceniamy lojalnych Klientów, którzy aktywnie korzystają z rachunku płatniczego Nest Konto np. używają swojej karty Visa do codziennych płatności, lub przelewają na nie pensje. Dlatego na bieżąco przygotowujemy specjalne oferty, które pomagają zadbać o domowy budżet:

  • Wyżej oprocentowane lokaty – na start możesz otrzymać nawet 4% w skali roku na Nest Lokacie Witaj (dla nowych klientów), natomiast będąc stałym Klientem z Nest Lokatą Lojalną, możesz liczyć na wysokie (promocyjne) oprocentowanie Twoich środków. Więcej informacji o lokatach znajdziesz tutaj.
  • Program zniżek za zakupy w wybranych sklepach – w ramach programu VISA Oferty co miesiąc będziesz mógł skorzystać z nowych zniżek, które przygotowujemy specjalnie dla Ciebie razem z VISĄ. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności