Program Poleceń 

Załóż Nest Konto i pomagaj podopiecznym SOS Wioski Dziecięce

Polecając Nest Konto pomagasz innym

  • Polecając swoim bliskim rachunek płatniczy Nest Konto, którego prowadzenie wynosi 0 zł, możesz zrobić coś dobrego dla tych, którzy naprawdę tego potrzebują.
  • Za każde Nest Konto z polecenia osoby, która posiada w naszym banku konto osobiste lub konto firmowe, przeznaczymy 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

O Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Children’s Villages, obecnej w 135 krajach świata od ponad 65 lat. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizujemy różnorodne formy pomocy dzieciom, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia.

Jak możesz pomóc?

Nasz program polecania konta różni się od tych, które stosują inne banki. Dlatego przeczytaj, w jaki sposób polecenia Nest Konta pomoże podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

  1. Osoba, której poleciłeś Nest Konto, podczas wypełniania wniosku o konto wpisuje w odpowiednie pola Twoje imię i numer telefonu komórkowego. Dodatkowo zaznacza zgodę na poinformowanie Cię o zawarciu z nami umowy i otwarciu konta.
  2. Twój znajomy zaczyna korzystać z Nest Konta i w ciągu 60 dni od jego otwarcia dokonuje pierwszej płatności swoją kartą Visa.
  3. Wpłacamy 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Przydatne dokumenty do pobrania

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

Nest Lokata Lojalna

Sposób na powiększanie rodzinnych oszczędności z wysokim oprocentowaniem  w skali roku.

Porównywarka kont

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić z Nest Bankiem.

Nest Konto

Nr 1 w rankingu* kont osobistych Bankier.pl 2018. Prowadzisz niezmiennie za 0 zł.
 
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności