Oddziały i placówki

Klienci coraz częściej wybierają bankowość online, dlatego stawiamy na dostęp do naszych usług przez internet. W związku z tym 12 marca 2021 r. zamknęliśmy niektóre placówki. Skorzystaj z mapy i sprawdź czynne placówki. Za pomocą mapy możesz również znaleźć nową, najbliższą placówkę Nest Banku.
 
Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i dostosowaliśmy nasze placówki do aktualnej sytuacji epidemicznej. W każdej placówce dostępne są płyny do dezynfekcji oraz ekrany ochronne, oddzielające naszych doradców od Klientów.
 
Pamiętaj, że możesz wygodnie korzystać z bankowości online, płatności mobilnych oraz bankomatów i wpłatomatów. Pieniądze możesz wypłacać lub wpłacać bez wizyty w oddziale i za darmo - we wpłatomatach i bankomatach sieci Euronet. Możesz również za darmo skorzystać z wpłat i wypłat BLIK.
 
Sprawdź wszystkie usługi online dostępne w Nest Banku.
 
Aktualne godziny pracy naszych placówek sprawdzisz na mapie.

Jeżeli masz pytania to skontaktuj się z nami przez:

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

BIZnest Kredyt w Ratach - Przedsiębiorca

Do 450 tys. zł na dowolny cel.
 

Aż do 4% w skali roku na Nest Lokacie Witaj

Dostępna przez 30 dni od otwarcia Nest Konta dla nowych Klientów.
 
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności