Szybki dostęp do pieniędzy

Gotówka na dowolny cel

Kredyt na spłatę zobowiązań

Rodzinne wydatki

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zamów rozmowę z doradcą
Prosimy o podanie imienia
Prosimy o podanie nazwiska
Prosimy o wpisanie poprawnego numeru telefonu
Prosimy o wpisanie poprawnego adresu e-mail
Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych. Pobierz PDF
Prosimy o wyrażenie zgody
Prosimy o wyrażenie zgody

Kredyt gotówkowy online w Nest Banku

Na Nest Bank można liczyć niezależnie od okoliczności. Zmiany w życiu rodziny to duże wyzwanie i nieoczekiwane wydatki, dlatego na realizację dowolnego celu możesz otrzymać kredyt gotówkowy. Rodzinne wakacje, zakup sprzętu AGD, remont mieszkania? A może inwestycja czy nieplanowane wcześniej wydatki? Bez względu na to, na jaki cel chcesz przeznaczyć pieniądze, dopasujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb. Nasze kredyty dostępne są zarówno w placówkach, jak i w podczas wnioskowania online. Wystarczy, że wypełnisz wniosek dostępny na stronie internetowej, a wstępną decyzję i dokładne warunki kredytu poznasz już podczas jego wypełniania. Kredyt gotówkowy online - Nest Gotówkę na KLIK z niskim oprocentowaniem i prowizją otrzymasz nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu. Dodatkowa gotówka znajdzie się na Twoim koncie, byś mógł realizować swoje cele. Sprawdź naszą pełną ofertę kredytów dla klientów indywidualnych na dowolny cel, dedykowane oferty dla rodzin z dziećmi oraz odnawialne limity kredytowe w ramach konta lub karty kredytowej.

W Nest Banku wiemy, że potrzeby finansowe rodziny są różne i zależą od okoliczności. Dlatego nasza oferta kredytów gotówkowych jest różnorodna i odpowiada na niemal każdą potrzebę rodzinnego budżetu, np. kredyt 20 tys. - Nest Kredyt Błyskawiczny do 20 000 zł z uproszczonym procesem wnioskowania i maksymalnym okresem spłaty nawet do 60 miesięcy, kredyt 30 tys. - Kredyt Odnawialny w Koncie dający możliwość korzystania z dodatkowych środków wielokrotnie, kredyt 50 tys. - Nest Gotówka na KLIK z procesem online, niskim oprocentowaniem i bez ukrytych kosztów, kredyt 120 tys. - Nest Gotówka na dowolny cel, to kredyt dający możliwość konsolidacji innych zobowiązań oraz skorzystania z oferty dobrowolnego ubezpieczenia spłaty.
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności