Nest Lokata Nowe Środki

Spodziewasz się wpływu nowych środków, mamy dla Ciebie specjalną promocję

Dlaczego warto skorzystać z Nest Lokaty Nowe Środki

do 2,50 %

oprocentowanie stałe w skali roku

3, 6, 12, 18, 24, 36

elastyczny okres oszczędzania

od 1 tys. do 2 mln zł

kwota lokaty

Z Nest Lokatą Nowe Środki zyskujesz

Okres deponowania Oprocentowanie
36 miesięcy 2,50%
24 miesiące 2,25%
18 miesięcy 2,00%
12 miesięcy 1,75%
6 miesięcy 1,30%
3 miesiące 0,80%
 

Szukasz jeszcze wyższego oprocentowania? Sprawdź Nest Lokatę Lojalną

Co to są nowe środki?

Bierzemy pod uwagę Twoje środki zgromadzone w Nest Banku (czyli sumę środków na wszystkich posiadanych przez Ciebie rachunkach płatniczych prowadzonych w złotych, w tym również otwartych dla Twojego dziecka oraz rachunkach oszczędnościowych i lokatach) na dzień zakładania lokaty i porównujemy je ze środkami na dzień 10-01-2022. Powstała różnica to kwota nowych środków, którą możesz ulokować na Nest Lokacie Nowe Środki.

Przykład:

  1. Twoje środki zgromadzone w Nest Banku na dzień 10-01-2022 to 15 tys. zł.
  2. Środki zgromadzone w Nest Banku na dzień założenia lokaty to łącznie 25 tys. zł, z czego 15 tys. zł to "stare środki", a 10 tys. zł to "nowe środki".
  3. Masz więc możliwość otworzenia dowolną liczbę lokat na łączną sumę 10 tys. zł.

Jak założyć lokatę?

Pytania i odpowiedzi

 

Przydatne dokumenty do pobrania

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

Nest Lokata Lojalna

Wyższe oprocentowanie dla stałych klientów.
 

Nest Oszczędności

Zyskaj 1,25% w okresie promocji w skali roku do 100 tys. złotych.
 

Nest Bezpieczna Perspektywa

Gromadzenie oszczędności i budowanie zabezpieczenia w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

Strefa porad

Jak działa lokata terminowa?

Przy podejmowaniu decyzji o tym, gdzie przechowywać pieniądze zwykle kierujemy się wygodą i bezpieczeństwem poszczególnych rozwiązań. W obu tych kategoriach niewątpliwym zwycięzcą jest lokata bankowa.

Sposoby zakładania konta osobistego

Od jakiegoś czasu planujesz zmianę banku, ale nigdy nie masz wolnej chwili, by się tym zająć? A może żaden oddział nie znajduje się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania? W Nest Banku zadbaliśmy o to, żebyś mógł z łatwością założyć konto osobiste, nawet jeśli nie możesz poświęcić na to wiele czasu. Wystarczy wybrać jeden z kilku dostępnych sposobów.

Rachunek płatniczy dla dziecka

Wychowanie dziecka to ogromne wyzwanie dla każdego rodzica. W ciągu kilkunastu lat trzeba przygotować młodego człowieka do samodzielnego życia i do brania odpowiedzialności za swoje decyzje. Jedną z tych kwestii, o które warto zadbać od najmłodszych lat, jest zarządzanie własnym pieniędzmi i oszczędzanie. Jak oswoić dziecko ze światem finansów?

Lokata internetowa na 3, 6, 12, 18, 24 lub 36 miesięcy z wysokim oprocentowaniem.
Nest Bank to bank, na którym możesz polegać niezależnie od okoliczności. Nieważne, czy jesteś już naszym Klientem, czy nie - jeśli spodziewasz się napływu nowych środków, mamy dla Ciebie specjalną promocję! Załóż Nest Lokatę Nowe Środki na 3, 6, 12, 18, 24 lub 36 miesięcy, a zyskasz wysokie oprocentowanie w skali roku. Pamiętaj, że takie oprocentowanie otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy Twoja lokata zostanie zasilona nowymi środkami.

Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności