Konta oszczędnościowe

 • Jak założyć konto oszczędnościowe?

  Jeśli dopiero chcesz zostać naszym klientem wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta osobistego zaznaczysz opcję uruchomienia konta oszczędnościowego.

  Jeśli jesteś już naszym klientem wniosek o konto oszczędnościowe znajdziesz w swojej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. W tym celu należy wejść w zakładkę Oszczędności i wybrać "+Nowe Konto".
 • Czy przelew z konta lokacyjnego na konto bieżące jest za darmo?

  Pierwszy przelew w miesiącu, wykonywany z konta lokacyjnego na inne konto w Nest Banku jest bezpłatny (dotyczy również założenia lokaty terminowej z konta lokacyjnego), każdy kolejny przelew płatny jest zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Za każdy przelew krajowy zewnętrzny do innego banku również poniesiesz opłatę zgodną z Tabelą Opłat i Prowizji.
 • Jak założyć konto lokacyjne?

  Jeśli dopiero chcesz zostać naszym klientem wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta firmowego zaznaczysz opcję udostępnienia konta lokacyjnego. Jeśli jesteś już naszym klientem wniosek o konto lokacyjne znajdziesz w swojej bankowości internetowej i mobilnej. W tym celu należy wejść w zakładkę Oszczędności i wybrać "+Nowe Konto". 
 • Czy moje pieniądze są bezpieczne?

  Środki zgromadzone na rachunkach prowadzonych przez Nest Bank SA są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

  Szczegółowe informację znajdziesz tutaj.

 • Czy moje pieniądze są bezpieczne?

  Środki zgromadzone na rachunkach prowadzonych przez Nest Bank SA są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

  Szczegółowe informację znajdziesz tutaj.

 • Czy przelew z konta oszczędnościowego na konto osobiste jest za darmo?

  Pierwszy przelew w miesiącu wykonany z konta oszczędnościowego na inne konto w Nest Banku jest bezpłatny (dotyczy również założenia lokaty terminowej z konta oszczędnościowego). 

  Każdy kolejny przelew płatny jest zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Ponadto za każdy krajowy przelew z konta oszczędnościowego do innego banku również poniesiesz opłatę zgodną z Tabelą Opłat i Prowizji
   
 • Czy muszę dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe?

  Nie musisz dokonywać regularnych wpłat na konto lokacyjne. Pieniądze na koncie lokacyjnym zarabiają na siebie już od pierwszej wpłaconej złotówki.

 • Czym różni się konto oszczędnościowe od lokaty terminowej?

  Konto oszczędnościowe to propozycja dla osób, dla których liczy się swobodny dostęp do oszczędności. Konto oszczędnościowe Nest Oszczędności umożliwia wypłatę środków w każdej chwili bez utraty odsetek.

  Lokaty przeznaczone są dla osób ceniących sobie stabilny, długoterminowy zysk. Wybierając lokatę terminową o stałym oprocentowaniu masz pewność, że oprocentowanie Twoich oszczędności nie ulegnie zmianie przez cały okres jej trwania.
 • Czy muszę dokonywać regularnych wpłat na na konto oszczędnościowe?

  Nie musisz dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe. Pieniądze na koncie oszczędnościowym zarabiają na siebie już od pierwszej wpłaconej złotówki.
 
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności