Lokaty

 

Osobiste konta oszczędnościowe

 • Jak założyć konto oszczędnościowe?

  Aby założyć konto oszczędnościowe w Nest Banku, wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta osobistego zaznaczysz opcję uruchomienia konta oszczędnościowego.

  A jeżeli jesteś już naszym klientem i posiadasz konto osobiste w Nest Banku?
  • Możesz złożyć wniosek w bankowości internetowej lub mobilnej. 
  • Konto Oszczędnościowe założysz również dzwoniąc na naszą Infolinię (+48 22 438 41 41).
 • Czy moje pieniądze są bezpieczne?

  Środki zgromadzone na rachunkach prowadzonych przez Nest Bank są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

 • Czy przelew z konta oszczędnościowego na konto osobiste jest za darmo?

  Pierwszy przelew w miesiącu wykonany z konta oszczędnościowego na inne konto w Nest Banku jest bezpłatny

  Każdy kolejny przelew kosztuje 9 zł. Ponadto za każdy krajowy przelew do innego banku zapłacisz 10 zł.
   
 • Czym różni się konto oszczędnościowe od lokaty terminowej?

  Konto oszczędnościowe to propozycja dla osób, dla których liczy się swobodny dostęp do oszczędności. Konto oszczędnościowe Nest Oszczędności umożliwia wypłatę środków w każdej chwili bez utraty odsetek.

  Lokaty przeznaczone są dla osób ceniących sobie stabilny, długoterminowy zysk. Wybierając lokatę terminową o stałym oprocentowaniu masz pewność, że oprocentowanie Twoich oszczędności nie ulegnie zmianie przez cały okres jej trwania.
 • Czy muszę dokonywać regularnych wpłat na na konto oszczędnościowe?

  Nie musisz dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe. Pieniądze na koncie oszczędnościowym zarabiają na siebie już od pierwszej wpłaconej złotówki.
 

Firmowe konta lokacyjne

 • Jak założyć konto lokacyjne?

  Aby założyć konto lokacyjne w Nest Banku, wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta firmowego zaznaczysz opcję udostępnienia konta lokacyjnego. Jeśli wnioskując o konto firmowe nie zaznaczyłeś tej opcji wystarczy, że zadzwonisz na naszą Infolinię (+48 22 438 41 41).

  Konsultant po weryfikacji Twojej tożsamości przyjmie dyspozycję otwarcia konta lokacyjnego. Infolinia Nest Banku działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00.

 • Czy moje pieniądze są bezpieczne?

  Środki zgromadzone na rachunkach prowadzonych przez Nest Bank SA są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

  Szczegółowe informację znajdziesz tutaj.

 • Czy przelew z konta lokacyjnego na konto bieżące jest za darmo?

  Pierwszy przelew w miesiącu, wykonywany z konta lokacyjnego na inne konto w Nest Banku jest bezpłatny (dotyczy również założenia lokaty terminowej z konta lokacyjnego), każdy kolejny przelew kosztuje 10 zł. Za każdy przelew krajowy zewnętrzny do innego banku zapłacisz 10 zł.
 • Czym różni się konto lokacyjne od lokaty terminowej?

  Konto lokacyjne to propozycja dla osób, dla których liczy się swobodny dostęp do oszczędności. Konto lokacyjne BIZnest Oszczędności umożliwia wypłatę środków w każdej chwili bez utraty odsetek. Lokaty w Nest Banku przeznaczone są dla osób ceniących sobie stabilny, długoterminowy zysk.

  Wybierając BIZnest Lokatę o stałym oprocentowaniu masz pewność, że oprocentowanie Twoich oszczędności nie ulegnie zmianie przez cały okres jej trwania.

 • Czy muszę dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe?

  Nie musisz dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe. Pieniądze na koncie oszczędnościowym zarabiają na siebie już od pierwszej wpłaconej złotówki.

 

Nest Rodzinne Oszczędności

 

O Nest Banku

Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności