Firmowe konta lokacyjne

 • Czy przelew z konta lokacyjnego na konto bieżące jest za darmo?

  Pierwszy przelew w miesiącu, wykonywany z konta lokacyjnego na inne konto w Nest Banku jest bezpłatny (dotyczy również założenia lokaty terminowej z konta lokacyjnego), każdy kolejny przelew płatny jest zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Za każdy przelew krajowy zewnętrzny do innego banku również poniesiesz opłatę zgodną z Tabelą Opłat i Prowizji.
 • Jak założyć konto lokacyjne?

  Jeśli dopiero chcesz zostać naszym klientem wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta firmowego zaznaczysz opcję udostępnienia konta lokacyjnego. Jeśli jesteś już naszym klientem wniosek o konto lokacyjne znajdziesz w swojej bankowości internetowej i mobilnej. W tym celu należy wejść w zakładkę Oszczędności i wybrać "+Nowe Konto". 
 • Czy moje pieniądze są bezpieczne?

  Środki zgromadzone na rachunkach prowadzonych przez Nest Bank SA są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

  Szczegółowe informację znajdziesz tutaj.

 • Czy muszę dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe?

  Nie musisz dokonywać regularnych wpłat na konto lokacyjne. Pieniądze na koncie lokacyjnym zarabiają na siebie już od pierwszej wpłaconej złotówki.

Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności