Program partnerski

 • Czego potrzebuje aby promować produkty?

  Są dwie możliwości promowania produktów Nest Banku:
  • za pośrednictwem swojej strony www (umieszczanie kodu grafiki w kodzie źródłowym strony www),
  • za pośrednictwem swojego profilu na portalach społecznościowych (wklejenie dedykowanego linku na swoim profilu).
 • Czy mogę promować produkty na kilku stronach?

  Reklamę można zamieszczać na dowolnej ilości stron www, należy jednak pamiętać, aby były one zgodne z regulaminem.
 • Czy premię otrzymam tylko i wyłącznie za nowego klienta banku?

  Tak, premia przyznawana jest tylko za polecenie osoby, która nie była wcześniej klientem banku (nie posiada i nie posiadała samodzielnie lub wspólnie z inna osobą konta oferowanego przez Nest Bank) oraz nie składała wniosku o konto, który jest w trakcie rozpatrywania. Szczegółowa tabela prowizji znajduje się na stronie polecaj.nestbank.pl.
 • Czy przystąpienie do Programu Partnerskiego jest płatne?

  Program jest całkowicie darmowy.
 • Jak mogę dołączyć do Programu Partnerskiego?

  Wystarczy być pełnoletnim i zarejestrować się na stronie: polecaj.nestbank.pl
 • Jakie produkty Nest Banku mogę polecać?

 • Kto może skorzystać z Programu Partnerskiego?

  • Osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub
  • Osoba fizyczna będąca przedsiębiorcą w rozumieniu art. 4 ustawy Prawo przedsiębiorców, lub 
  • Spółka prawa handlowego.
  Osoba fizyczna zobowiązana jest posiadać własną stronę internetową lub profil na portalu społecznościowym np. Facebook czy Twitter. Warunkiem jest przystąpienie do Programu Partnerskiego i podpisanie Umowy Partnerskiej.
 • Na czym polega Program Partnerski?

  W Programie Partnerskim zarabiasz na polecaniu produktów Nest Banku poprzez wyświetlanie reklam graficznych na własnym serwisie internetowym lub za pośrednictwem dedykowanych linków do promowania produktów na portalach społecznościowych typu Facebook czy Twitter. Od ilości pozyskanych kont, wygenerowanych przez użytkowników Twojego serwisu lub z Twojego linku, naliczana jest dla Ciebie prowizja.
 • Jakie są niezbędne dokumenty aby otrzymać prowizję?

  Aby otrzymać prowizję , musisz zalogować się na swoje konto w Programie Partnerskim, a następnie przejść do zakładki "Mój profil"-> "Oświadczenie o zatrudnieniu" i wygenerować oświadczenie. 

  Kolejnym krokiem jest wydrukowanie umowy (będzie ona widoczna dopiero podczas I rozliczenia) w zakładce "Mój profil" -> "Status Partnera".

  Obydwa dokumenty należy wydrukować (umowa w 2 kopiach) i przesłać na adres:
  IPA SP. z o.o. Ul. Zachodnia 7090-403 Łódź z dopiskiem "Program Partnerski Polecaj Nest Bank"
 • W jaki sposób i kiedy otrzymam premię za polecony produkt?

  Wypłaty wynagrodzenia dla podmiotów gospodarczych posiadających wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS, dokonywane są na podstawie prawidłowo wystawionych faktur VAT doręczonych organizatorowi. Wypłata realizowana jest przelewem na rachunek bankowy, którego posiadaczem jest Partner i który został wskazany podczas wypełniania Formularza Rejestracyjnego. Termin płatności faktury wynosi 14 dni.

  Jeżeli Partnerem jest osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej (brak wpisu do ewidencji działalności gospodarczej), stosunek łączący Partnera z Organizatorem, zgodnie z art. 13 ust. 8 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, jest traktowany jak umowa cywilno-prawna, podobnie jak umowa zlecenia.

  Jeśli Partnerem jest osoba fizyczna, w związku z obowiązkiem poboru zaliczki na podatek dochodowy, podczas rejestrowania poda swój numer NIP. Z kwoty wypłacanego wynagrodzenia będzie potrącana zaliczka na podatek dochodowy oraz składka ZUS. Składka ZUS będzie naliczana na podstawie oświadczenia o zatrudnieniu Partnera, przesłanego do Organizatora. Termin wypłaty wynagrodzenia dla osoby fizycznej nie przekroczy 20 dni roboczych od daty rozliczenia.
 

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

Nest Lokata Nowe Środki

Spodziewasz się wpływu nowych środków, mamy dla Ciebie specjalną promocję!
 

Nest Konto

 Nr 1 w rankingu* kont osobistych Bankier.pl 2020 r.
 
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności