Moje Finanse

Wgląd w stan wszystkich posiadanych kont bankowych

Zarządzanie finansami w jednym widoku

Moje Finanse to nowa funkcjonalność w ramach aplikacji bankowości elektronicznej Nest Banku, która oferuje klientom indywidualnym oraz jednoosobowym działalnościom gospodarczym, podgląd salda, odbiorców i wykonanych operacjach na wszystkich posiadanych kontach, także tych w innych bankach. Dzięki modułowi Moje Finanse staje się możliwe zarządzenie wszystkimi kontami za pomocą jednej aplikacji bankowej.

Do Twojej dyspozycji oddajemy następujące funkcjonalności:

  • Analiza finansów - wgląd w zagregowaną historię wpływów i wydatków dla każdego rachunku bankowego.
  • Przeniesienie odbiorców zdefiniowanych – możliwość przeniesienia odbiorców przelewów na podstawie wgranego pliku PDF z wyciągiem historii rachunku.
  • Przenoszenie środków – możliwość transferu środków z rachunku prowadzonego w innym banku na wybrany rachunek w Nest Banku.
  • Odświeżanie danych konta - dane z rachunków w innych bankach mogą być odświeżone w każdym momencie, bez utraty wcześniej zaimportowanych informacji.

Analiza finansów

Możesz podejrzeć informacje ze wszystkich swoich rachunkach bankowych w formie zbiorczego widoku podsumowania lub przejrzeć szczegóły dla każdego z posiadanych kont oddzielnie. 

Przeniesienie odbiorców zdefiniowanych

Na podstawie wgranego do Moich Finansów pliku PDF z historią lub wyciągiem rachunku, Nest Bank dokonuje analizy odbiorców realizowanych przelewów.  Dzięki temu otrzymasz propozycje odbiorców, którzy mogą zostać automatycznie przeniesieni.

Przenoszenie środków

W ramach modułu możesz dokonać przelewu środków z rachunku prowadzonego w innym banku na wybrany rachunek w Nest Banku.

Odświeżanie danych konta

W trosce o dostęp do najświeższych informacji o stanie Twoich finansów, wprowadziliśmy możliwość odświeżania danych zewnętrznych kont bez utraty wcześniej wgranych informacji.

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

Apple Pay

To proste i bezpieczne zakupy.

Google Pay

Używasz telefonu prawie do wszystkiego. Teraz możesz płacić nim także za zakupy.

Bankomaty i wpłatomaty

Wygodne wpłaty i wypłaty gotówki gdziekolwiek jesteś.