Pomoc

 • Co zrobić, gdy zapomniałem danych do logowania – hasła, loginu, awatara?
  ZAPOMNIAŁEM HASŁA
  Najszybszą ścieżką jest wypełnienie Wniosku o odblokowanie Elektronicznych Kanałów Dostępu. Po jego weryfikacji, zresetujemy dane Twojego hasła i umożliwimy Ci ustawienie nowego hasła podczas kolejnego logowania w Bankowości internetowej.

  ZAPOMNIAŁEM LOGINU
  Jeżeli zdarzy się, że zapomnisz zdefiniowanego przez siebie loginu, pamiętaj, że zawsze możesz użyć ośmiocyfrowego loginu nadanego przez Bank. Pamiętaj, że login znajdziesz w treści Umowy ramowej lub przesyłce kurierskiej otrzymanej z Banku. Gdy nie jesteś w stanie odtworzyć tych danych, zadzwoń na Infolinię Banku lub skontaktuj się z najbliższym oddziałem.

  ZAPOMNIAŁEM AWATARA
  • Sposób nr 1 - Zadzwoń  na numer infolinii Banku. Po potwierdzeniu Twojej tożsamości w serwisie telefonicznym, pracownik Banku wykona reset danych Twojego awatara.
  • Sposób nr 2 - Odwiedź nasz oddział, którego pracownik po zweryfikowaniu Twojej tożsamości wykona reset danych Twojego awatara. Bez względu na wybraną ścieżkę kontaktu z Bankiem, po realizacji dyspozycji, podczas kolejnego logowania w serwisie bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, zdefiniujesz nowego awatara.
 • Jak aktywować Bankowość internetową?
  Przed pierwszym użyciem Bankowości internetowej niezbędne jest dokonanie jej aktywacji. W tym celu będzie Ci potrzebny ośmiocyfrowy login, który otrzymałeś z Nest Banku podczas zawierania umowy rachunku bankowego oraz telefon komórkowy, którego numer zarejestrowałeś w Banku.

  Krok 1. Wpisz w przeglądarce adres strony logowania do Bankowości internetowej: https://login.nestbank.pl/login.
  Krok 2. Na ekranie logowania wpisz login otrzymany z Nest Banku, a następnie kliknij przycisk Dalej. Pamiętaj, że login znajdziesz w treści umowy ramowej lub przesyłce kurierskiej otrzymanej z Nest Banku. Na ekranie zobaczysz również przypomnienie o konieczności przygotowania telefonu komórkowego, którego numer zarejestrowałeś w Banku. Podczas procesu aktywacji możliwe jest przeniesienie odbiorców przelewów z innego banku. Jeżeli chciałbyś skorzystać z tej opcji, przygotuj plik z wyciągiem lub historią ze swojego rachunku w formacie PDF.
  Krok 3. Po podaniu loginu, na telefon komórkowy zarejestrowany w Banku przesyłany jest kod SMS z 6-cyfrowym kodem aktywacyjnym, który należy wprowadzić na stronie, a następnie kliknąć przycisk Dalej.
  Krok 4. W kolejnym kroku ustawisz swój własny login. Po zakończeniu aktywacji będziesz mógł korzystać z niego podczas następnych logowań zamiast loginu nadanego przez Bank. Pamiętaj, że login musi mieć składać się z co najmniej 5 znaków, rozróżniane są duże i małe litery.
  Krok 5. Następnym krokiem jest ustawienie własnego hasła do logowania. Wpisz i zapamiętaj swoje hasło. Zwróć uwagę na to, by nie było ono zbyt proste do odgadnięcia, ale jednocześnie łatwe do zapamiętania dla Ciebie. Hasło musi składać się z co najmniej 10 znaków, wśród których znajdą się trzy z czterech elementów: małe litery, wielkie litery, cyfry, znaki specjalne.

  Dla zwiększenia bezpieczeństwa przy wprowadzaniu hasła można użyć klawiatury ekranowej. Jest to szczególnie ważne, gdy ustawiasz hasło na komputerze współdzielonym z innymi osobami.

  Krok 6. W kolejnym kroku wybierzesz awatara. Awatar to obrazek, który należy wskazać przy każdym logowaniu w Bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Wybierz i zapamiętaj swojego awatara spośród obrazków prezentowanych na ekranie. Awatara ustawia się raz przy pierwszej aktywacji bankowości internetowej lub bankowości mobilnej. Krok ten jest pomijany, jeżeli ustawiłeś już swojego awatara w Bankowości mobilnej.

  Twój dostęp jest już aktywny. Od tej pory możesz logować się korzystając z własnego loginu, hasła i awatara. W kolejnym kroku możesz jeszcze ustawić opcje dodatkowe.
  • Powiadomienia - możesz ustawić powiadomienia o wpływach na rachunek oraz wybrać sposób ich otrzymywania (SMS lub e-mail). Ustawienia oraz zakres powiadomień możesz zawsze zmienić po zalogowaniu w bankowości internetowej z poziomu zakładki Ustawienia > Powiadomienia.
  • Import Twoich odbiorców z innego Banku - masz również możliwość importu danych odbiorców z innego banku. Wystarczy, że przygotujesz plik PDF z wyciągiem lub historią rachunku i zaczytasz go do systemu. Aplikacja automatycznie rozpozna odbiorców Twoich płatności i zapisze ich dane w bazie odbiorców. Otrzymasz komunikat, ilu odbiorców zostało dodanych do systemu. Pamiętaj, że przeniesieni z innych banków odbiorcy zawsze zapisują się w bazie odbiorców jako niezaufani. Możesz edytować ich dane, w tym zmienić status zaufania odbiorcy na „zaufany” oraz usunąć dane odbiorców, z których nie chcesz korzystać. Jeżeli potrzebujesz informacji na temat tego, w jaki sposób przygotować plik z obecnego banku kliknij i skorzystaj z instrukcji. Przeniesienie odbiorców z innego banku może być wykonane również później. Opcja jest dostępna zawsze po zalogowaniu w menu: Płatności > Odbiorcy > Przenieś odbiorców.

  Po ustawieniu opcji dodatkowych wystarczy wybrać przycisk Gotowe. Skorzystaj z niego również, jeżeli nie chcesz w tej chwili z nich korzystać. System potwierdzi zakończenie procesu aktywacji, wyświetlając Ci odpowiedni komunikat. Wybierz przycisk Przejdź do serwisu, aby rozpocząć pracę w bankowości internetowej.
 • W jaki sposób mogę zaktualizować numer telefonu?
  Dyspozycję zmiany numeru telefonu możesz złożyć w następujący sposób:
  • Z poziomu bankowości internetowej w sekcji Ustawienia/Dane osobowe.
  • Za pomocą aplikacji mobilnej w sekcji Ustawienia/Dane kontaktowe i zgody.
  • Telefonicznie - kontaktując się z pracownikiem Biura Obsługi Klientów (autoryzacja przy użyciu hasła do TeleSerwisu IVR). Sprawdź gdzie znajdziesz Telepin.
  • Bezpośrednio - składając wniosek w Oddziale lub Placówce Partnerskiej Banku.
 • W jaki sposób mogę zamknąć konto w Nest Banku?
  1. telefonicznie - kontaktując się z Infolinią (autoryzacja przy użyciu TelePINu);
  2. korespondencyjnie, przesyłając własnoręcznie podpisany wniosek, na adres:

  Nest Bank SA
  ul. Wołoska 24
  02-675 Warszawa

  3. drogą mailową: kontakt@nestbank.pl (skan własnoręcznie podpisanego wniosku);
  4. bezpośrednio - składając wniosek w formie pisemnej w placówce Nest Bank SA.
 

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane

Podaj prawidłowe imię i nazwisko.
Podaj prawidłowy numel PESEL lub REGON.
Wybierz rodzaj
wybierz temat
Wprowadź numer umowy
Proszę podać poprawny tekst (maksymalnie 1000 znaków)
Podaj prawidłowy e-mail.

Do formularza należy załączyć zeskanowany dokument (pisemny wniosek lub dyspozycję) opatrzony podpisem zgodnym z kartą wzorów podpisów złożoną w Nest Banku. Maksymalny rozmiar pliku to 5MB.

Prosze o wyrażenie zgody

Do formularza możesz załączyć dokument. Maksymalny rozmiar pliku to 5MB

Możesz zapoznać się, ze szczegółowymi informacjami o rozpatrywaniu reklamacji.


Wybierz format odpowiedzi

Wybierz format odpowiedzi
Treść błędu
Treść błędu
Treść błędu
Treść błędu

Zmieniłeś adres e-mail lub korespondencyjny? Zaznacz ten checkbox. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu 1 dnia roboczego, by dokonać zmian.

Bezpieczeństwo informacji

W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać informacji poufnych (np.: szczegółów dotyczących finansów, PIN, numer karty, hasło dostępu itd.)

* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Infolinia

Złóż reklamację, zapytanie, dyspozycję
dzwoniąc na naszą infolinię

Dla telefonów komórkowych:

801-800-188

Dla telefonów stacjonarnych:

22 438-41-41

7.00-24.00 poniedziałek-sobota, 8.00-20.00 niedziela

Koszt połączenia liczony jest według taryfy operatora danej sieci

 

Interaktywna Obsługa osoby dzwoniącej (IVR)

Po połączeniu się z infolinią usłyszysz następujący komunikat:

„Witaj w Nest Banku. Jesteśmy po to, aby dbać o finanse Twoje i Twojej rodziny. Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz.: 07:00 do 24:00, a w niedzielę od 08:00 do 20:00. W trosce o Twoje bezpieczeństwo, rozmowa będzie rejestrowana. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o zakończenie połączenia.”

Wybierz
Wybierz

Chcesz połączyć się z konsultantem

0

Chcesz zastrzec kartę

1

Jeśli posiadasz hasło do teleserwisu

2

Chcesz odzyskać dostępy do Bankowości internetowej

3

Jesteś zainteresowany nowymi produktami i usługami

4

Następnie wybierz produkt który Cię interesuje:

 1. Kredyty
 2. Depozyty
 3. Rachunki
 4. Finansowanie faktur

Dzwonisz w sprawie zaległości w spłacie

5

Informacje o banku

6
 

Dla klientów NestBanku:

Logowanie klienta krok po kroku

Wybierz

Jeśli jestes klientem naszego banku

1

Podaj Numer Identyfikacyjny Klienta

(NIK - ośmiocyfrowy numer znajdziesz na pierwszej stronie Umowy Ramowej)
#

Wpisz na klawiaturze odpowiednie cyfry z hasła do Teleserwisu

(otrzymane hasło w SMS)

Dziękujemy za autoryzację. Możemy przejść dalej.

Opcje dostępne po zalogowaniu (autoryzacji) klienta:

Wybierz

Połączenie z konsultantem

(jako klient autoryzowany)

0

Jeżeli chcesz zmienić lub zablokować zdalny dostęp do banku

1

Po wybraniu tej opcji uzyskujesz dostęp do następujących opcji IVR:

 1. Możliwość zablokowania Bankowości internetowej
 2. Możliwość zmiany hasło do IVR
 3. Możliwość zablokowania dostępu do IVR
 4. Możliwość zablokowania dostępu do Bankowości mobilnej
 5. Połączenie z konsultanten jako klient zautoryzowany

Zastrzeż kartę - całodobowo

Telefonicznie

801-800-188*

lub dla telefonów stacjonarnych

22 438-41-41*

Koszt połączenia liczony jest według taryfy operatora danej sieci

W bankowości internetowej

Zaloguj się, następnie przejdź do zakładki Karty, a następnie wybierz Podsumowanie kart. Tam będziesz miał możliwość Zastrzeżenia karty.

W aplikacji mobilnej

Zaloguj się, następnie przejdź do zakładki Karty - wybierz kartę, a następnie Szczegóły karty i na dole strony wybierz przycisk Zastrzeż kartę.

Nest Bank SA

SWIFT/BIC: NESBPLPW

Nest Bank SA
ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy
KRS: 0000030330
REGON: 010928125
NIP: 526-10-21-021
Kapitał zakładowy: 319 357 000 zł