Internetowe Rewolucje Google 

Internet to też Twój biznes

Internetowe Rewolucje Google to

Wsparcie i wskazówki na poprawienie widoczności Twojej firmy w internecie

Wsparcie jednego z 30 dedykowanych doradców zlokalizowanych w całej Polsce, który pomoże przeanalizować potrzeby i dotychczasowe działania w internecie lub przy wykorzystaniu narzędzi internetowych.

Zadaniem doradców jest wspieranie polskich przedsiębiorstw w tym, jak skuteczniej korzystać z internetu oraz narzędzi marketingu online. Analizują wcześniejsze działania podejmowane przez firmy w internecie, rekomendują i pomagają wprowadzić nowe strategie dopasowane do indywidualnych potrzeb firm. Doradcy Internetowych Rewolucji Google nie tylko posiadają wiedzę teoretyczną w zakresie narzędzi marketingu w sieci, ale sami są aktywnymi przedsiębiorcami, konsultantami lub szkoleniowcami. Dlatego możesz zaufać ich wiedzy i intuicji.

Plan rozwoju Twojego biznesu w internecie

Wspólnie opracowany plan działania w internecie i jasno określone terminy realizacji.

Po wypełnieniu formularza i zgłoszeniu się do projektu, telefonicznie lub mailowo skontaktuje się z Tobą doradca Internetowych Rewolucji Google, aby ustalić zakres konsultacji i termin spotkania. Podczas waszego spotkania, doradca wytłumaczy i podpowie, w jaki sposób możesz jeszcze skuteczniej wykorzystać internet dla swojego biznesu. Następnie pomoże Ci zbudować plan działań w sieci, zawierający wskazówki i podpowiedzi, gdzie warto pokazać informacje o Twojej firmie. A wszystko po to, by dowiedzieli się o Tobie nowi klienci.

3 miesiące współpracy z doradcą Internetowych Rewolucji Google

Możliwość wspólnego kształtowania współpracy z doradcą przez okres do 3 miesięcy – może być ona prowadzona w formie dwóch osobistych spotkań lub przez kontakt telefoniczny czy mailowy.

Przez 3 miesiące od pierwszego spotkania z doradcą, masz możliwość zadawania dodatkowych pytań, tak aby skutecznie zrealizować wspólnie opracowany plan. Po upływie trzech miesięcy możesz kontynuować naukę na platformie on-line i samodzielnie rozwijać swój biznes w internecie.

Internetowe Rewolucje Google wspierają polskie mikroprzedsiębiorstwa

Google, we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców, prowadzi projekt wspierający rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Celem szkoleń jest bezpośrednie wspieranie mikro małych i średnich przedsiębiorców w poznawaniu oraz wykorzystywaniu internetowych możliwości reklamowania firm.

Dotychczas z projektu skorzystało już 12 tysięcy firm, a 3000 odbyło indywidualne konsultacje z doradcami.

Dołącz do Internetowych Rewolucji Google i przekonaj się, jak możesz rozwijać swój biznes w internecie.

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

BIZnest Kredyt w Ratach - Przedsiębiorca

Do 450 tys. zł na dowolny cel.
 

Finansowanie faktur w Faktorii

Prosta droga do zapewnienia płynności finansowej Twoje firmy.

BIZnest Oszczędności

Konto lokacyjne dla firm w PLN z wysokim oprocentowaniem.