BIZnest Oszczędności

Pomnażaj firmowe finanse z kontem lokacyjnym

Dlaczego warto skorzystać z BIZnest Oszczędności

1,10%

w okresie promocji w skali roku do 10 tys. złotych

0

za prowadzenie konta

0

za pierwszy przelew wewnętrzny w miesiącu do Nest Banku (w tym tytułem otwarcia lokaty)

możliwość wpłaty dowolnej kwoty na konto

możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie, bez utraty odsetek

bezpieczne pomnożenie kapitału

Jak założyć BIZnest Oszczędności

Dodatkowe informacje


Jaki jest okres promocyjnego oprocentowania?
Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta do końca miesiąca kalendarzowego, w którym otwarto konto oraz przez następne 2 pełne miesiące kalendarzowe. 

Jakie będzie oprocentowanie po upływie promocyjnego okresu?

Po upływie promocyjnego okresu środki zgromadzone na koncie podlegają zmiennemu oprocentowaniu, które ustalane jest w oparciu o stawkę WIBOR 3M z 15-go dnia kalendarzowego danego miesiąca – 0,19% (Marża Oprocentowania) w okresie od 16.03.2021 do 15.06.2021, a następnie WIBOR 3M z 15-go dnia kalendarzowego danego miesiąca (wartość zaokrąglona do jednego miejsca po przecinku) - marża oprocentowania w wysokości 0,50%. W przypadku, gdy oprocentowanie ustalone zgodnie z powyższymi zasadami wyniesie mniej niż 0%, Bank naliczy oprocentowanie równe 0,001%.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak założyć konto lokacyjne?

  Aby założyć konto lokacyjne w Nest Banku, wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta firmowego zaznaczysz opcję udostępnienia konta lokacyjnego. Jeśli wnioskując o konto firmowe nie zaznaczyłeś tej opcji wystarczy, że zadzwonisz na naszą Infolinię (+48 22 438 41 41).

  Konsultant po weryfikacji Twojej tożsamości przyjmie dyspozycję otwarcia konta lokacyjnego. Infolinia Nest Banku działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00.

 • Czy moje pieniądze są bezpieczne?

  Środki zgromadzone na rachunkach prowadzonych przez Nest Bank SA są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

  Szczegółowe informację znajdziesz tutaj.

 • Czy przelew z konta lokacyjnego na konto bieżące jest za darmo?

  Pierwszy przelew w miesiącu, wykonywany z konta lokacyjnego na inne konto w Nest Banku jest bezpłatny (dotyczy również założenia lokaty terminowej z konta lokacyjnego), każdy kolejny przelew kosztuje 10 zł. Za każdy przelew krajowy zewnętrzny do innego banku zapłacisz 10 zł.
 • Czym różni się konto lokacyjne od lokaty terminowej?

  Konto lokacyjne to propozycja dla osób, dla których liczy się swobodny dostęp do oszczędności. Konto lokacyjne BIZnest Oszczędności umożliwia wypłatę środków w każdej chwili bez utraty odsetek. Lokaty w Nest Banku przeznaczone są dla osób ceniących sobie stabilny, długoterminowy zysk.

  Wybierając BIZnest Lokatę o stałym oprocentowaniu masz pewność, że oprocentowanie Twoich oszczędności nie ulegnie zmianie przez cały okres jej trwania.

 • Czy muszę dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe?

  Nie musisz dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe. Pieniądze na koncie oszczędnościowym zarabiają na siebie już od pierwszej wpłaconej złotówki.

 

Przydatne dokumenty do pobrania

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

BIZnest Lokata WIBOR

Lokata dla przedsiębiorców ze zmiennym oprocentowaniem.

Nest Bezpieczna Perspektywa

Gromadzenie oszczędności i budowanie zabezpieczenia w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

BIZnest Lokata

Lokata dla przedsiębiorców ze stałym oprocentowaniem.