Firmowe konta lokacyjne

 • Czy przelew z konta lokacyjnego na konto bieżące jest za darmo?

  Pierwszy przelew w miesiącu, wykonywany z konta lokacyjnego na inne konto w Nest Banku jest bezpłatny (dotyczy również założenia lokaty terminowej z konta lokacyjnego), każdy kolejny przelew płatny jest zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Za każdy przelew krajowy zewnętrzny do innego banku również poniesiesz opłatę zgodną z Tabelą Opłat i Prowizji.
 • Jak założyć konto lokacyjne?

  Jeśli dopiero chcesz zostać naszym klientem wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta firmowego zaznaczysz opcję udostępnienia konta lokacyjnego. Jeśli jesteś już naszym klientem wniosek o konto lokacyjne znajdziesz w swojej bankowości internetowej i mobilnej. W tym celu należy wejść w zakładkę Oszczędności i wybrać "+Nowe Konto". 
 • Czy moje pieniądze są bezpieczne?

  Środki zgromadzone na rachunkach prowadzonych przez Nest Bank SA są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

  Szczegółowe informację znajdziesz tutaj.

 • Czy muszę dokonywać regularnych wpłat na konto oszczędnościowe?

  Nie musisz dokonywać regularnych wpłat na konto lokacyjne. Pieniądze na koncie lokacyjnym zarabiają na siebie już od pierwszej wpłaconej złotówki.