Specjalizacja

Centrala

Szukasz stabilnego rozwoju w dynamicznym otoczeniu? Chcesz mieć wpływ na kształt nowoczesnej instytucji finansowej? Dołącz do nas i rozwiń skrzydła wśród optymistycznych ludzi w jednej z dwóch naszych Centrali!

Ścieżki kariery

Asystent

Młodszy Specjalista

Specjalista

Starszy Specjalista

Ekspert

Menedżer

Specjalizacja

HR
Marketing
Prawo / Compliance
Logistyka /Administracja
Windykacja / Rozliczenia
Ryzyko / Analiza / Raportowanie
Finanse / Podatki / Księgowość
Bankowość Elektroniczna
Produkty Bankowe (Inwe, CF, Micro, Fund) 
Audyt / Bezpieczeństwo / LEAN
Zarządzanie i Wsparcie Sprzedaży / Operacje
Sieć Pośredniczna / Sieć Partnerska

Dlaczego warto?

Nest pakiet

Uważamy, że takie benefity jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie karty sportowej czy zakupu okularów to podstawa! U nas masz to w gwarantowanym pakiecie.

System premiowy

Wszyscy pracownicy Banku objęci są systemem premiowym. Wysokość premii pracowników oddziałów uzależniona jest od ich wyników sprzedażowych, wysokość premii w centrali wynika bezpośrednio z poziomu realizacji jasno określonych celów rocznych.

Nowoczesne biuro

Nasza Centrala to nowoczesna przestrzeń sprzyjająca kreatywnej pracy. Potrzebujesz inspiracji? Możesz posiedzieć na trawie w work-cafeterii. Masz do skończenia ważny raport? Skorzystaj z pokoju cichej pracy. Chcesz zorganizować spotkanie? Śmiało, masz do dyspozycji 25 dobrze wyposażonych sal.

Super kuchnie

W naszych kuchniach znajdziesz wszystko co potrzebne do udanego dnia pracy. Talerze, miseczki, sztućce – nie musisz mieć własnych ;) Poza kawą i herbatą, którą możesz wypić w firmowym kubku, codziennie czekać będą na Ciebie sezonowe owoce lub warzywa. 

Dress code

W naszej Centrali ubieramy się wygodnie i swobodnie. Pracownicy zdecydowali, że najlepiej czują się w stylu smart casual oraz casual. Dobrze czujesz się w stroju biznesowym na co dzień – super! Wolisz jeansy i t-shirt – też super! Najważniejsze, żebyś czuł się w pracy dobrze.

Praca zdalna

Godzimy życie prywatne i zawodowe. Możliwość częściowej pracy zdalnej znacznie to ułatwia. Termin i częstotliwość pracy z domu uzgodnisz wg. własnych potrzeb ze swoim szefem.

Elastyczny czas pracy

Dostosowujemy czas pracy do potrzeb naszych Pracowników. Studiujesz? Odbierasz dzieci z przedszkola? Wypadła Ci wizyta u lekarza? A może po prostu lubisz sobie dłużej pospać? :) Uzgodnij ze swoim szefem indywidualne godziny pracy abyś bez przeszkód mógł realizować swoje prywatne plany.

Nest Uniwersytet

Dzielenie się wiedzą jest dla nas bardzo ważne - poprawia współpracę i wpływa na lepszą atmosferę, daje możliwość rozwoju, a trenerom pozwala na zmierzenie się z nieszablonowym wyzwaniem. Dlatego prowadzimy program szkoleń wewnętrznych, gdzie jedni pracownicy dzielą się swoją wiedzą z innymi.

Miejsce pracy

Proces rekrutacji

 • 1
  Aplikacja - wybierz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować i prześlij do nas swoje CV.
 • 2
  Rozmowa telefoniczna - jeżeli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, na pewno do Ciebie zadzwonimy.
 • 3
  Spotkanie - jeżeli rozmowa telefoniczna wypadnie dobrze to zaprosimy Cię do naszej siedziby.
 • 4
  Decyzja - jeśli spodoba nam się Twoja kandydatura z przyjemnością powitamy Cię w naszej nestowej rodzinie.
Marek Kulczycki
Marek Kulczycki
Prezes Zarządu
Załoga okrętu CEO pilnuje, aby nasz Bank trzymał obrany kurs w zgodzie z prawem i wszystkimi regulacjami. Sprawdzamy siłę wiatru i warunki biznesowe, stoimy na straży porządku BHP i dbamy o to by nasza organizacja mogła się swobodnie rozwijać. Na pierwszym miejscu są ludzie i procesy, jesteśmy załogą, która współpracuje ze wszystkimi departamentami, dlatego jeśli efektywna komunikacja, empatia oraz optymizm to Twoje mocne cechy – zapraszamy na pokład.
Bartosz Chytła
Bartosz Chytła
Pierwszy Wiceprezes Zarządu
Nest Bank jest bankiem dynamicznego rozwoju i ewolucji w kierunku nowych technologii. Od samego początku koncentrujemy się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, których celem jest dostosowanie naszych rodzinnych produktów finansowych do cyfrowej rzeczywistości, w jakiej obecnie funkcjonujemy. Klientom zwykły bank już nie wystarcza. Jeśli chcesz zmieniać definicję banku, działać elastycznie i wyznaczać zupełnie nowy user experience – dołącz do nas i twórzmy razem bank przyszłości.
Piotr Kalisz
Piotr Kalisz
Członek Zarządu. Pion Operacji, Logistyki i IT
Pion IT, Operacji i Logistyki jest jak serce. Przypominamy sobie o jego istnieniu kiedy przestaje działać. Dlatego cały nasz zespół każdego dnia, prewencyjnie i interwencyjnie dba o serce Naszego Banku. Jeśli marzysz o pracy w klinice lub na pogotowiu – znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do Naszego Zespołu.
Agnieszka Porębska-Kość
Agnieszka Porębska-Kość
Członek Zarządu, Pion Rozwoju Produktów
W Pionie Rozwoju Produktów dbamy o codzienne finanse mikro przedsiębiorców, a także o finanse osobiste oraz oszczędności klientów detalicznych Nest Banku. Do naszych zespołów produktowych i rozwojowych poszukujemy zaangażowanych i pomysłowych ludzi, którzy chcą się rozwijać i z pasją budować najlepsze rozwiązania i doświadczenie klientów. Jeśli świetnie czujesz się w bezpośrednich relacjach i chcesz razem z nami budować użyteczne i innowacyjne rozwiązania kredytowe, depozytowe, płatnicze oraz inwestycyjne, które wyprzedzają rynek i konkurencję - to idealne miejsce dla Ciebie.