Specjalizacja

IT

IT nie ma przed Tobą tajemnic? Chcesz uczestniczyć w tworzeniu struktur i rozwiązań dla nowej organizacji bankowej? Dołącz do nas i rozwiń skrzydła w ambitnym zespole, który inspiruje i stwarza przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań

 

Ścieżki kariery

Asystent

Młodszy Specjalista

Specjalista

Starszy Specjalista

Ekspert

Menedżer

Specjalizacja

Testy/Wdrożenia
Service Desk
Development
Bazy Danych
Utrzymanie

Dlaczego warto

Nest pakiet

Uważamy, że takie benefity jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie karty sportowej czy zakupu okularów to podstawa! U nas masz to w gwarantowanym pakiecie.

System premiowy

Wszyscy pracownicy Banku objęci są systemem premiowym. Wysokość premii pracowników oddziałów uzależniona jest od ich wyników sprzedażowych, wysokość premii w centrali wynika bezpośrednio z poziomu realizacji jasno określonych celów rocznych.

Nowoczesne biuro

Nasza Centrala to nowoczesna przestrzeń sprzyjająca kreatywnej pracy. Potrzebujesz inspiracji? Możesz posiedzieć na trawie w work-cafeterii. Masz do skończenia ważny raport? Skorzystaj z pokoju cichej pracy. Chcesz zorganizować spotkanie? Śmiało, masz do dyspozycji 25 dobrze wyposażonych sal.

Super kuchnie

W naszych kuchniach znajdziesz wszystko co potrzebne do udanego dnia pracy. Talerze, miseczki, sztućce – nie musisz mieć własnych ;) Poza kawą i herbatą, którą możesz wypić w firmowym kubku, codziennie czekać będą na Ciebie sezonowe owoce lub warzywa. 

Dress code

W naszej Centrali ubieramy się wygodnie i swobodnie. Pracownicy zdecydowali, że najlepiej czują się w stylu smart casual oraz casual. Dobrze czujesz się w stroju biznesowym na co dzień – super! Wolisz jeansy i t-shirt – też super! Najważniejsze, żebyś czuł się w pracy dobrze.

Elastyczny czas pracy

Dostosowujemy czas pracy do potrzeb naszych Pracowników. Studiujesz? Odbierasz dzieci z przedszkola? Wypadła Ci wizyta u lekarza? A może po prostu lubisz sobie dłużej pospać? :) Uzgodnij ze swoim szefem indywidualne godziny pracy abyś bez przeszkód mógł realizować swoje prywatne plany.

Nagroda Szefa

Raz na miesiąc i raz na kwartał nagradzamy osoby, które wykazały zaangażowanie i istotny wkład w realizację kluczowych projektów i strategicznych działań IT lub zaproponowały innowacyjne i nieszablonowe rozwiązanie. Warto także postawić na współpracę i pomoc.

Pizza Day

Praca to nie tylko obowiązki, to także ludzie i relacje. Kiedy najlepiej je budować, jeśli nie przy pizzy :) Dbamy o to, ale poszczególne zespoły w IT mogły raz na jakiś czas spotkać się przy wspólnym lunchu, na którym zapewniamy i gorącą pizzę!

Miejsce pracy

Proces rekrutacji

 • 1
  Aplikacja - wybierz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować i prześlij do nas swoje CV.
 • 2
  Rozmowa telefoniczna - jeżeli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, na pewno do Ciebie zadzwonimy.
 • 3
  Spotkanie - jeżeli rozmowa telefoniczna wypadnie dobrze to zaprosimy Cię do naszej siedziby.
 • 4
  Decyzja - jeśli spodoba nam się Twoja kandydatura z przyjemnością powitamy Cię w naszej nestowej rodzinie.