Specjalizacja

Sieć sprzedaży

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła? Chcesz decydować o tym jak pracujesz i ile zarabiasz? Nasze motto to "sky is the limit", wszystko zależy od Twojego zaangażowania! Dołącz do naszej sieci sprzedaży

Specjalizacja

Bankowość indywidualna
Bankowość mikro
Zarządzanie placówką

Dlaczego warto

Nest pakiet

Uważamy, że takie benefity jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie karty sportowej czy zakupu okularów to podstawa! U nas masz to w gwarantowanym pakiecie.

Kafeteria benefitów

Zależy nam aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających. W ramach kafeterii będziesz mógł korzystać ze zniżek oraz przeznaczyć otrzymywane co miesiąc punkty na setki produktów i usług m.in.: bilety do kina, masaże, wycieczki, bilety lotnicze, kursy i szkolenia, parki rozrywki i wiele innych.

Rozwój

Chcemy by nasi pracownicy rozwijali skrzydła! Umożliwiamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a także dofinansowanie nauki czy zakup pomocy naukowych. Chcący dzielić się swoją wiedzą mogą się sprawdzić w roli Nest Trenera. Świadomie inwestujemy także w rozwój naszych menedżerów.

Nest Rodzina

Wiemy jak ważni w życiu naszych pracowników są ich bliscy. Wspieramy możliwość pogodzenia życia zawodowego z życiem prywatnym. Bierzemy udział w akcji 2 godziny dla rodziny. Organizujemy dzień dziecka w naszych Centralach. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników związane z życiem rodzinnym.

System premiowy

Wszyscy pracownicy Banku objęci są systemem premiowym. Wysokość premii pracowników oddziałów uzależniona jest od ich wyników sprzedażowych, wysokość premii w centrali wynika bezpośrednio z poziomu realizacji jasno określonych celów rocznych.

Przytulne placówki

Dzięki naszym nieszablonowym placówkom, które przypominają raczej kawiarnie, niż oddziały bankowe, będziesz z uśmiecham przychodzić do pracy, gdzie codziennie czekać na Ciebie będzie kubek gorącego kakao.

Samodzielność

Dajemy naszym pracownikom pole i przestrzeń do działania. Nie narzucamy stylu pracy, to Ty decydujesz, jak będziesz budować relacje z Klientami. Naszym zadaniem jest Cię w tym wspierać!

Miejsce pracy

Proces rekrutacji

 • 1
  Aplikacja - wybierz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować i prześlij do nas swoje CV.
 • 2
  Rozmowa telefoniczna - jeżeli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, na pewno do Ciebie zadzwonimy.
 • 3
  Spotkanie - jeżeli rozmowa telefoniczna wypadnie dobrze to zaprosimy Cię do naszej siedziby.
 • 4
  Decyzja - jeśli spodoba nam się Twoja kandydatura z przyjemnością powitamy Cię w naszej nestowej rodzinie.