Program

Studenci

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Szukasz miejsca, które pomoże połączyć Ci teorie z praktyką? Zapraszamy na staż lub praktyki do najbardziej optymistycznej instytucji finansowej - rozwiń z nami skrzydła!

Program

Staży
Praktyk

Dlaczego warto

Nowoczesne biuro

Nasza Centrala to nowoczesna przestrzeń sprzyjająca kreatywnej pracy. Potrzebujesz inspiracji? Możesz posiedzieć na trawie w work-cafeterii. Masz do skończenia ważny raport? Skorzystaj z pokoju cichej pracy. Chcesz zorganizować spotkanie? Śmiało, masz do dyspozycji 25 dobrze wyposażonych sal.

Super kuchnie

W naszych kuchniach znajdziesz wszystko co potrzebne do udanego dnia pracy. Talerze, miseczki, sztućce – nie musisz mieć własnych ;) Poza kawą i herbatą, którą możesz wypić w firmowym kubku, codziennie czekać będą na Ciebie sezonowe owoce lub warzywa. 

Dress code

W naszej Centrali ubieramy się wygodnie i swobodnie. Pracownicy zdecydowali, że najlepiej czują się w stylu smart casual oraz casual. Dobrze czujesz się w stroju biznesowym na co dzień – super! Wolisz jeansy i t-shirt – też super! Najważniejsze, żebyś czuł się w pracy dobrze.

Doświadczenie

Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej. Sprawdzisz swoją wiedzę w praktyce, wśród optymistycznych i zaangażowanych ludzi.

Miejsce pracy

Proces rekrutacji

 • 1
  Aplikacja - wybierz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować i prześlij do nas swoje CV.
 • 2
  Rozmowa telefoniczna - jeżeli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, na pewno do Ciebie zadzwonimy.
 • 3
  Spotkanie - jeżeli rozmowa telefoniczna wypadnie dobrze to zaprosimy Cię do naszej siedziby.
 • 4
  Decyzja - jeśli spodoba nam się Twoja kandydatura z przyjemnością powitamy Cię w naszej nestowej rodzinie.
Bartosz Chytła
Bartosz Chytła
Członek Zarządu, Pion Fintech, Fuzji i Przejęć
Nest Bank jest bankiem dynamicznego rozwoju i ewolucji w kierunku nowych technologii. Od samego początku koncentrujemy się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, których celem jest dostosowanie naszych rodzinnych produktów finansowych do cyfrowej rzeczywistości, w jakiej obecnie funkcjonujemy. Klientom zwykły bank już nie wystarcza. Jeśli chcesz zmieniać definicję banku, działać elastycznie i wyznaczać zupełnie nowy user experience – dołącz do nas i twórzmy razem bank przyszłości.