Poznaj nas

Dlaczego WARTO pracować w Nest Banku?

To proste, w naszym Banku najważniejsi są Pracownicy. To właśnie oni tworzą przyjazną atmosferę pracy, która sprawia, że nasz Bank jest wyjątkowy. Uwierzcie, daleko nam do tradycyjnej korporacji. Każdy pracownik posiada dużą swobodę działania i znaczący wpływ na swój kierunek rozwoju. Bije od nas optymizm, jesteśmy zaradni i bardzo zaangażowani, a Siłą Nest Banku jest Kultura Organizacyjna, którą oparliśmy na wartościach

Nasze wartości

Optymizm, pozytywne patrzenie na świat, dostrzeganie zalet a nie wad to postawy, które budują przyjazną atmosferę pracy w Nest Banku. Dzięki nieustannemu poszukiwaniu świeżych inspiracji i dążeniu do lepszych rozwiązań wychodzimy poza schematy podkreślając w ten sposób naszą nieszablonowość.

Nasza recepta na sukces to wkładać serce w to co się robi, dlatego zaangażowanie stanowi jedną z naszych kluczowych wartości.

Wierzymy, że szacunek, zaufanie, zgodność celów oraz poczucie odpowiedzialności za grupę to kluczowe warunki skutecznej współpracy. Liczne sukcesy oraz dynamiczny rozwój organizacji to zasługa naszych Pracowników, którzy dzięki swej zaradności potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji.