Menedżer ds. Finansów Osobistych w Oddziale
Sieć sprzedaży
Bankowość indywidualna
MFO/SALE/2020
Nest Bank to bank, który pozwala rozwijać skrzydła swoim Klientom oferując im bezpieczne i godne zaufania produkty. Kultywujemy tradycyjne wartości, jednocześnie stawiając na innowacyjność i rozwój.

Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych oferowanych przez Bank,
  • dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów,
  • doradztwo Klientom, pełnienie roli eksperta w dziedzinie produktów inwestycyjnych,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych.

Szukamy osób:

  • posiadających poparte sukcesami doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów, szczególnie w branży bankowej/ubezpieczeniowej,
  • znających techniki sprzedażowe,
  • umiejących i lubiących pracować w oparciu o wyznaczone cele,
  • pasjonatów pracy z ludźmi, dla których nawiązywanie relacji to przyjemność,
  • ceniących samodzielność w działaniu, ambitnych i otwartych na nowe wyzwania,
  • znajomość produktów bankowych oraz inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem.

Od nas otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z comiesięcznym stałym wynagrodzeniem, a do tego jasne i klarowne cele indywidualne, dzięki którym możesz osiągać wysokie prowizje,
  • samodzielne stanowisko pracy z dużą dozą swobody,
  • dostęp do portfela Klientów Banku, na którym możesz pracować,
  • pracę w rozwijającej się instytucji finansowej z ambitnymi planami na kolejne lata,
  • pracę w przyjaznych i komfortowych oddziałach własnych Banku i narzędzia potrzebne do pracy  (telefon, laptop, możliwość korzystania z samochodu służbowego),
  • pakiet szkoleń wstępnych, produktowych i doskonalących Twoje umiejętności,
  • wspieramy pasje i zaangażowanie naszych pracowników poprzez inicjatywy realizowane w ramach programu FitNest – autorskiego programu bankowego promującego zdrowy tryb życia i pracy,
  • szereg benefitów: opiekę medyczną już po pierwszym miesiącu pracy, opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, dostęp do kafeterii benefitów.
Zostań częścią naszego Teamu. Pracuj z najlepszymi!
Iwona Gołębiowska
Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy
Miasto:
Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Piaseczno, Piła, Płock, Poznań, Radom, Rybnik, Rzeszów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zamość, Zielona Góra
Ścieżki kariery
Mamy dla Ciebie pakiet korzyści

Opieka medyczna

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas, aby nasi Pracownicy mieli całodobowy dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce. Nasz pakiet medyczny obejmuje m.in. konsultacje ze specjalistami, badania profilaktyczne oraz rehabilitację.

Ubezpieczenie

Nigdy nie wiemy co będzie jutro. W razie wystąpienia niepożądanego nieszczęśliwego zdarzenia bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny będzie zagwarantowane dzięki polisie w ramach grupowego ubezpieczenia na życie.

Karta sportowa

Zdrowie i dobre samopoczucie przede wszystkim! Dlatego dofinansujemy Ci zakup karty sportowej. Będziesz też mieć możliwość zakupienia karty dla dzieci oraz osoby towarzyszącej na preferencyjnych warunkach.

Kafeteria benefitów

Zależy nam aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających. W ramach kafeterii będziesz mógł korzystać ze zniżek oraz przeznaczyć otrzymywane co miesiąc punkty na setki produktów i usług m.in.: bilety do kina, masaże, wycieczki, bilety lotnicze, kursy i szkolenia, parki rozrywki i wiele innych.

FitNest

Dbamy o zdrowie i samopoczucie. Celem projektu FitNest jest przede wszystkim generowanie pozytywnych emocji. Masaże w biurze, wykłady z dietetykiem, badania profilaktyczne - to tylko kilka z wielu działań realizowanych dla naszych Pracowników. Podejmij wyzwanie FitNest!

System premiowy

Wszyscy pracownicy Banku objęci są systemem premiowym. Wysokość premii pracowników oddziałów uzależniona jest od ich wyników sprzedażowych, wysokość premii w centrali wynika bezpośrednio z poziomu realizacji jasno określonych celów rocznych.

Przytulne placówki

Dzięki naszym nieszablonowym placówkom, które przypominają raczej kawiarnie, niż oddziały bankowe, będziesz z uśmiecham przychodzić do pracy, gdzie codziennie czekać na Ciebie będzie kubek gorącego kakao.

Samodzielność

Dajemy naszym pracownikom pole i przestrzeń do działania. Nie narzucamy stylu pracy, to Ty decydujesz, jak będziesz budować relacje z Klientami. Naszym zadaniem jest Cię w tym wspierać!