Programista Front-end
IT
Development
01/20/IT/IG

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zmian programistycznych dla Banku w obszarze Front End,
  • programowanie zmian w React,
  • dokumentowanie wytworzonych zmian,
  • współpraca z innymi komórkami Banku,
  • prowadzenie projektów w niewielkich grupach (2-3 osobowych).

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka JavaScript,
  • bardzo dobrej znajomości React,
  • znajomości Angular,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • inicjatywy oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • udział w nowatorskim, gorącym projekcie bankowym- jesteśmy nową marką, która stawia na rozwój i nieszablonowe rozwiązania,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie),
  • NestKluby; wewnętrzne kluby, które skupiają miłośników różnych dyscyplin sportowych, którzy wspólnie biegają, jeżdżą na rowerze, a nawet grają w planszówki,
  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z  drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy,
  • codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa.
Zostań częścią naszego Teamu. Pracuj z najlepszymi!
Iwona Gołębiowska
Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy
Miasto:
Gdańsk
Chrzanowskiego 11
Ścieżki kariery
Mamy dla Ciebie pakiet korzyści

Nest pakiet

Uważamy, że takie benefity jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie karty sportowej czy zakupu okularów to podstawa! U nas masz to w gwarantowanym pakiecie.

Opieka medyczna

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas, aby nasi Pracownicy mieli całodobowy dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce. Nasz pakiet medyczny obejmuje m.in. konsultacje ze specjalistami, badania profilaktyczne oraz rehabilitację.

Ubezpieczenie

Nigdy nie wiemy co będzie jutro. W razie wystąpienia niepożądanego nieszczęśliwego zdarzenia bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny będzie zagwarantowane dzięki polisie w ramach grupowego ubezpieczenia na życie.

Karta sportowa

Zdrowie i dobre samopoczucie przede wszystkim! Dlatego dofinansujemy Ci zakup karty sportowej. Będziesz też mieć możliwość zakupienia karty dla dzieci oraz osoby towarzyszącej na preferencyjnych warunkach.

FitNest

Dbamy o zdrowie i samopoczucie. Celem projektu FitNest jest przede wszystkim generowanie pozytywnych emocji. Masaże w biurze, wykłady z dietetykiem, badania profilaktyczne - to tylko kilka z wielu działań realizowanych dla naszych Pracowników. Podejmij wyzwanie FitNest!

Fun Nest

Chcemy, żeby nasi pracownicy uwielbiali u nas pracować! Dlatego staramy się uprzyjemnić ich czas organizując atrakcje takie jak np. turnieje piłkarzykowe czy rozgrywki na Play Station, a także różnego rodzaju konkursy z nagrodami.

Kultura organizacyjna

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na 5 wartościach, które są obecne w naszej firmowej codzienności. Dbamy o przyjazną atmosferę, przełamujemy bariery wynikające z hierarchii, wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu.

Dress code

W naszej Centrali ubieramy się wygodnie i swobodnie. Pracownicy zdecydowali, że najlepiej czują się w stylu smart casual oraz casual. Dobrze czujesz się w stroju biznesowym na co dzień – super! Wolisz jeansy i t-shirt – też super! Najważniejsze, żebyś czuł się w pracy dobrze.