Specjalista ds. Jakości Procesów Operacyjnych
Centrala
Zarządzanie i Wsparcie Sprzedaży / Operacje

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie bieżącej kontroli funkcjonalnej w Departamencie Operacji,
  • sporządzanie analiz efektywności procesowej,
  • prowadzenie wymaganych rejestrów, zestawień i raportów,
  • współpraca z departamentami Centrali i innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zadań Banku i jednostki,
  • rzetelna i terminowa realizacja zadań zleconych przez przełożonego wynikających z zadań jednostki oraz innych obowiązków przydzielonych przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w obszarze bankowości – mile widziane,
  • ponadprzeciętnych umiejętności analitycznych,
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności i dynamiki w działaniu,
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze.

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku na podstawie umowy o pracę w bardzo dobrej atmosferze i ambitnym zespole,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • ciekawe i różnorodnezadania w codziennej pracy,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, karta sportowa, opieka medyczna),
  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach.

Zostań częścią naszego Teamu. Pracuj z najlepszymi!
Anna Maślak
Anna Maślak
Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy
Miasto:
Warszawa
Warszawa
Ścieżki kariery
Mamy dla Ciebie pakiet korzyści

Opieka medyczna

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas, aby nasi Pracownicy mieli całodobowy dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce. Nasz pakiet medyczny obejmuje m.in. konsultacje ze specjalistami, badania profilaktyczne oraz rehabilitację.

Ubezpieczenie

Nigdy nie wiemy co będzie jutro. W razie wystąpienia niepożądanego nieszczęśliwego zdarzenia bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny będzie zagwarantowane dzięki polisie w ramach grupowego ubezpieczenia na życie.

Karta sportowa

Zdrowie i dobre samopoczucie przede wszystkim! Dlatego dofinansujemy Ci zakup karty sportowej. Będziesz też mieć możliwość zakupienia karty dla dzieci oraz osoby towarzyszącej na preferencyjnych warunkach.

Kafeteria benefitów

Zależy nam aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających. W ramach kafeterii będziesz mógł korzystać ze zniżek oraz przeznaczyć otrzymywane co miesiąc punkty na setki produktów i usług m.in.: bilety do kina, masaże, wycieczki, bilety lotnicze, kursy i szkolenia, parki rozrywki i wiele innych.