06.06.2019

Dzień Dziecka 2019

Teatrzyk dla dzieci, skręcanie różnych gatunków zwierząt z balonów, zdjęcia w fotobudce, kącik zabaw malucha oraz inne atrakcje czekały na dzieci naszych pracowników podczas Dni Dziecka w centrali gdańskiej oraz warszawskiej. W wydarzeniach wzięło udział 212 dzieci, a wnętrza Banku zmieniły się w magiczny świat minionków.

Wszyscy pracownicy mogli przyjść do biura ze swoimi dziećmi lub młodszym rodzeństwem i spędzić wspólnie czas. Na dzieci czekała moc atrakcji! Radość na twarzach dzieci i ich opiekunów była bezcenna. Podczas całej zabawy nie zabrakło pysznych smakołyków i magicznych napojów przygotowanych z myślą o naszych milusińskich.

W związku z tym, że organizacja podobnego wydarzenia w Oddziałach Banku na terenie całej Polski byłaby logistycznie niemożliwa, dla dzieci naszych Doradców przewidzieliśmy prezenty w postaci biletów do kina. Z biletów skorzystało 237 Pracowników. 

Lubimy troszczyć się o rodziny naszych Pracowników. Uważamy, że rodzina to wartość, którą warto pielęgnować. Dzień dziecka w naszych centralach był okazją do spędzenia czasu w gronie najbliższych z dala od biurka.