17.03.2019

Lubimy doceniać!

Niedawno obchodziliśmy święto zakochanych - #Walentynki, które w naszym banku świętowaliśmy w dość nieszablonowy sposób, organizując dla naszych pracowników Dzień Doceniania. 

Mówi się, że miłość uskrzydla. To prawda. Jednak nie tylko ona :) Każdy z nas potrzebuje w życiu bliskości drugiego człowieka – jego sympatii, zrozumienia, akceptacji, a przede wszystkim docenienia. W Nest Banku wierzymy w moc doceniania. 

W tym roku przygotowaliśmy kolorowe naklejki, na których nadrukowane zostały unikatowe umiejętności i wartościowe cechy. Naklejki udostępnione zostały w częściach wspólnych naszego biura. Każdy pracownik mógł wybrać kilka naklejek, aby następnie wręczyć je współpracownikom, których chciał w ten sposób wyróżnić i w oryginalny sposób pokazać, co w nich ceni. 

Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Naklejki rozłożone w częściach wspólnych gdańskiego biura zniknęły w ciągu 15 minut. Po chwili jednak mogliśmy już oglądać je na laptopach, zeszytach, telefonach i ubraniach pracowników” - powiedziała Magdalena Brzus, kierownik Wydziału Rozwoju i Employer Brandingu w Nest Banku.Dzień doceniania w naszym banku to nie jednorazowa akcja, uważamy, że każdego dnia powinniśmy zauważać starania i dziękować swoim kolegom i koleżankom w pracy za współpracę i zaangażowanie. Staramy się zachęcać naszych pracowników i managerów doceniać się wzajemnie, to ważna praktyka, którą powinni wszyscy realizować.

Kontakt dla mediów
Magdalena Brzus
Magdalena Brzus
Kierownik Wydziału Rozwoju i Employer Brandingu