17.03.2019

Pozytywna energia FitNestu napędza nas już 4 rok

Pod szyldem projektu FitNest, który realizujemy już czwarty rok podejmujemy wiele działań mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia naszych pracowników oraz zwiększenie świadomości w zakresie wpływu stylu życia na jego jakość. Projekt podzieliliśmy na 5 filarów: Sport, Odżywianie, Regeneracja, Profilaktyka i Fun, które odpowiadają naszym wartościom - zaradność, optymizm, współpraca, zaangażowanie i nieszablonowość. 

W 2017 roku 80% naszych pracowników oceniło nasz program pozytywnie, ale kolejny rok okazał się być jeszcze lepszy – z naszego programu było zadowolonych aż 93% ankietowanych! Cieszymy się, że FitNest jest tak dobrze oceniany i staramy się, aby z roku na rok podobał się jeszcze bardziej. 

W 2018 roku w ramach FitNestu stworzyliśmy między innymi: strefę Kibica z okazji MŚ w Piłce Nożnej i Kafeterię Benefitów, przeprowadziliśmy Turniej w Piłkarzyki, Dzień Świątecznego Swetra, powołaliśmy Kluby Sportowe, zorganizowaliśmy Akcję SOK, masaże relaksacyjne, wspólne wyjścia integracyjne, a także badania wzroku, testy na obecność wirusa HCV, pomiar glukozy, ciśnienia i cholesterolu. To był udany rok.

Kontakt dla mediów
Magdalena Brzus
Magdalena Brzus
Kierownik Wydziału Rozwoju i Employer Brandingu