Aplikacja Nest POS
Terminal płatniczy
w Twoim telefonie

 
Poznaj aplikację Nest POS
To innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu przyjmiesz płatności zbliżeniowe za pomocą telefonu z systemem Android. Wystarczy, że pobierzesz i aktywujesz aplikację Nest POS. I gotowe! Terminal płatniczy będziesz mieć zawsze w kieszeni i wykorzystasz go w dowolnym miejscu i czasie.
Ile zapłacisz za korzystanie z aplikacji Nest POS?
0 zł
przez pierwsze 12 miesięcy
image
5,99 zł
przez kolejne 12 miesięcy

Umowę zawierasz na 24 miesiące. Prowizja od płatności wynosi 0 zł, dopóki nie osiągniesz 100 tys. zł obrotu w skali 12 miesięcy. Potem zapłacisz 0,65% + 0,06 zł od każdej płatności BLIKIEM oraz konsumenckimi kartami wydanymi w Polsce i krajach UE.


Z aplikacji Nest POS w ramach Programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać jeśli:

  • nie korzystałeś z terminala płatniczego w ciągu ostatnich 12 miesięcy;

  • nie jesteś fundacją, stowarzyszeniem, operatorem automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).

Zyskaj 100 zł premii
 

Zamów Nest POS i otrzymaj 100 zł premii. Wystarczy, że:

  • podpiszesz umowę o usługę Nest POS w ramach Programu Polska Bezgotówkowa w ciągu 60 dni od złożenia wniosku;

  • wyrazisz i utrzymasz zgodę na przekazywanie informacji marketingowych za pomocą maila, SMSa, powiadomienia PUSH, telefonu;

  • przyjmiesz w aplikacji Nest POS płatności kartą lub BLIKIEM w wysokości min 5 000 zł w każdym z 3 pierwszych pełnych miesięcy po aktywacji aplikacji.

Dlaczego warto?
Nawet 12 miesięcy za darmo
image
Przyjmiesz płatności zbliżeniowe kartą, BLIKIEM, zegarkiem lub telefonem
image
Możesz przyjąć każdą kwotę płatności, a powyżej 100 zł klient wpisze PIN w aplikacji na Twoim telefonie
image
Po terminal sięgniesz jak po telefon. Błyskawicznie!
Jak przyjąć płatność przez aplikację Nest POS?
image
Otwórz aplikację Nest POS i wprowadź kwotę płatności
image
Poproś klienta o przyłożenie karty płatniczej lub urządzenia mobilnego do Twojego telefonu
image
Gotowe! Potwierdzenie płatności możesz wysłać do klienta za darmo, automatycznie mailem lub smsem
Co zrobić, aby zacząć korzystać z aplikacji Nest POS?
Zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej. Kliknij w N!Oferty i wypełnij wniosek o Nest POS.
Zadzwoni do Ciebie przedstawiciel PayTel i wspólnie wybierzecie najlepsze rozwiązanie.
Po rozmowie otrzymasz link do wideorozmowy z pracownikiem PayTel. Wtedy potwierdzisz swoją tożsamość i podpiszesz umowę o Nest POS.
Otrzymasz maila z linkiem do pobrania aplikacji oraz danymi do logowania. Gotowe!
Pytania i odpowiedzi

Nest POS to aplikacja płatnicza, która pozwala używać telefonu lub tableta jak terminala płatniczego. Dzięki tej aplikacji możesz przyjmować płatności zbliżeniowe kartą lub BLIKIEM na swoim telefonie, bez konieczności noszenia ze sobą tradycyjnego terminala płatniczego. Aplikację pobierasz ze sklepu Google Play i instalujesz na telefonie z dostępem do internetu i funkcją NFC.

Aplikację Nest POS możesz zainstalować na telefonie lub tablecie z systemem Android w wersji 6.X lub nowszej, posiadające moduł NFC (Near Field Communication), dostęp do sklepu Google Play oraz dostęp do internetu.

Nie, aplikacja działa wyłącznie na urządzeniach z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej.

Dostawcą aplikacji Nest POS jest firma PayTel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-092), przy ul. Żwirki i Wigury 14, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000332228, o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) 527-260-66-18, REGON 141802150.

Zobacz więcej ↗

Aplikacja pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych kart: Visa, Mastercard lub płatności zbliżeniowe BLIKIEM.

Tak, aplikację Nest POS instalujesz na swoim telefonie tak, jak każdą inną aplikację. Z telefonu na którym zainstalujesz aplikację Nest POS możesz normalnie korzystać – wysyłać SMSy, dzwonić, korzystać z innych aplikacji.

Aplikacja posiada najwyższe standardy zabezpieczeń.

Gwarancję niezawodności i najwyższą jakość obsługi każdej transakcji potwierdzają certyfikaty uzyskane od największych i najważniejszych organizacji płatniczych w Polsce: Visa i Mastercard.

Rozwiązanie to jest zgodne z Visa Sensory Branding i Mastercard Sonic, co daje kupującym poczucie pewności i bezpieczeństwa podczas dokonywania płatności zbliżeniowych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z pracownikami firmy PayTel SA - dostawcy aplikacji Nest POS

Napisz: teleserwis@PayTel.pl lub zadzwoń pod nr 18 521 18 00

Przydatne dokumenty do pobrania
Regulamin promocji „Terminal płatniczy z Nest Bankiem”
Nota prawna

Podmiotem świadczącym usługę Nest POS jest PayTel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-092), przy ul. Żwirki i Wigury 14, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000332228, o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) 527-260-66-18, REGON 141802150 i kapitale zakładowym: 74.999.916,00 zł opłacony w całości.
Usługa Nest POS oferowana jest przez PayTel S.A. przedsiębiorcom. Umowa o świadczenie usługi Nest POS zawierana jest między PayTel S.A. a przedsiębiorcą zainteresowanym korzystaniem z tej usługi. Nest Bank S.A. nie jest stroną umowy o świadczenie usługi ani nie uczestniczy w świadczeniu ww. usługi. W oparciu o zawartą z PayTel S.A. umowę o współpracy Nest Bank S.A. jedynie przedstawia informację o możliwości korzystania przez przedsiębiorców z usługi Nest POS, świadczonej przez PayTel S.A.

Rozwiń

Z promocji (dalej: "Promocja") mogą skorzystać posiadacze rachunku rozliczeniowego w złotych polskich, którzy: (1) zawrą umowę o obsługę i rozliczanie transakcji kartowych i BLIK – przy użyciu aplikacji płatniczej Nest POS - z PayTel S.A. („Usługa Nest POS”)- nie później niż 60 dni od dnia złożenia wniosku o tę usługę za pośrednictwem Nest Banku S.A.; (2) wskażą w ww. umowie rachunek rozliczeniowy w Nest Banku S.A. jako właściwy do dokonywania rozliczeń z PayTel S.A. (3) posiadają udzieloną zgodę marketingową na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi kanałami kontaktu (4) zrealizują obrót w Usłudze Nest POS z tytułu płatności kartą lub BLIKIEM łącznie w wysokości min 5 000 zł w każdym z 3 pierwszych pełnych miesięcy po aktywacji Usługi Nest POS. Maksymalna wysokość premii wynosi 100 zł. Szczegółowe warunki Promocji dostępne są w Regulaminie Promocji.

W ramach Programu Polska Bezgotówkowego Klient otrzymuje zwolnienie od miesięcznej opłaty za Usługę Nest POS oraz prowizję 0 zł od transakcji do czasu osiągnięcia obrotu 100 tys. zł w skali 12 miesięcy. Po tym okresie albo w przypadku, gdy dojdzie do przekroczenia limitu obrotu wykonanych transakcji miesięczne, koszty związane z opłatą za Usługę Nest POS będą pobierane w wysokości wskazanej w umowie o Usługę Nest POS, zawartej. przez Klienta z PayTel S.A.

Zwiń
22 103 18 18
Aktualny numer infolinii.
Koszt połączenia liczony jest według taryfy operatora danej sieci
22 438 41 41
Zmiana numeru infolinii.
Wkrótce ten numer będzie nieaktywny.
kontakt@nestbank.pl
image
Dokumenty i informacje
Bezpieczeństwo
Inne
Konta
Kredyty
Oszczędności i inwestycje
Usługi

© 2024 | Nest BankSWIFT/BIC: NESBPLPW
fbIconlinkedinIcon