Placówki franczyzowe są wizytówką Nest Banku, między innymi dzięki niepowtarzalnemu charakterowi, wyróżniają się w polskim sektorze finansowym. Można tam porozmawiać o finansach, popijając - jakżeby inaczej - doskonałe kakao, bo swoim wystrojem i panującą w nich atmosferą przypominają kawiarnię, gdzie miło spędza się czas.

Oddziały Nest Banku

ul. Legnicka 55 F
54-203 Wrocław

ul. Sienkiewicza 2
50-335 Wrocław

pl. Powstańców Sląskich 17
53-332 Wrocław

Placówki partnerskie Nest Banku

Żmigrodzka 13/1c
51-118 Wrocław

Piłsudskiego 50
50-032 Wrocław

Grabiszyńska 240
53-235 Wrocław

 

Oferta kredytów we Wrocławiu

Na Nest Bank można liczyć niezależnie od okoliczności. Zmiany w życiu rodziny to duże wyzwanie i nieoczekiwane wydatki, dlatego na realizację dowolnego celu możesz otrzymać kredyt gotówkowy. Rodzinne wakacje, zakup sprzętu AGD, remont mieszkania? A może inwestycja czy nieplanowane wcześniej wydatki? Bez względu na to, na jaki cel chcesz przeznaczyć pieniądze, dopasujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb.

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie

Dodatkowe środki na rachunku płatniczym – 0% prowizji na początek.
 

Nest Gotówka na KLIK

Kredyt do 50 tys. zł, (RRSO 18,7%), o który zawnioskujesz przez internet.
 

Nest Gotówka

Kredyt do 50 tys. zł, (RRSO 15,5%) z możliwością konsolidacji zobowiązań.
 

Kredyty we Wrocławiu dla klientów biznesowych

Nest Bank wspiera rodziny i rodzinne firmy. Każdy biznes, nawet niewielki, wymaga zdolności do szybkiego reagowania. Z myślą o dynamicznie zmieniających się potrzebach finansowych mikro przedsiębiorców przygotowaliśmy oferty kredytów dla firm na prostych zasadach, które pomagają im bezpiecznie rozwijać skrzydła w biznesie.

BIZnest Kredyt w Ratach - Profesjonalista

Do 650 tys. zł z prowizją 0%.
 

BIZnest Kredyt w Ratach - Przedsiębiorca

Do 800 tys. zł na 144 miesiące.
 
Ciastko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności