Dołącz do Nest Banku i rozwiń skrzydła!

Chcesz by Twoja pasja stała się Twoją pracą? Aplikuj!

Poznaj nas

Dlaczego WARTO pracować w Nest Banku?

To proste, w naszym Banku najważniejsi są Pracownicy. To właśnie oni tworzą przyjazną atmosferę pracy, która sprawia, że nasz Bank jest wyjątkowy. Uwierzcie, daleko nam do tradycyjnej korporacji. Każdy pracownik posiada dużą swobodę działania i znaczący wpływ na swój kierunek rozwoju. Bije od nas optymizm, jesteśmy zaradni i bardzo zaangażowani, a Siłą Nest Banku jest Kultura Organizacyjna, którą oparliśmy na wartościach

Nasze wartości

Optymizm, pozytywne patrzenie na świat, dostrzeganie zalet a nie wad to postawy, które budują przyjazną atmosferę pracy w Nest Banku. Dzięki nieustannemu poszukiwaniu świeżych inspiracji i dążeniu do lepszych rozwiązań wychodzimy poza schematy podkreślając w ten sposób naszą nieszablonowość.

Nasza recepta na sukces to wkładać serce w to co się robi, dlatego zaangażowanie stanowi jedną z naszych kluczowych wartości.

Wierzymy, że szacunek, zaufanie, zgodność celów oraz poczucie odpowiedzialności za grupę to kluczowe warunki skutecznej współpracy. Liczne sukcesy oraz dynamiczny rozwój organizacji to zasługa naszych Pracowników, którzy dzięki swej zaradności potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji.

Dlaczego warto?

Opieka medyczna

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas, aby nasi Pracownicy mieli całodobowy dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce. Nasz pakiet medyczny obejmuje m.in. konsultacje ze specjalistami, badania profilaktyczne oraz rehabilitację.

Ubezpieczenie

Nigdy nie wiemy co będzie jutro. W razie wystąpienia niepożądanego nieszczęśliwego zdarzenia bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny będzie zagwarantowane dzięki polisie w ramach grupowego ubezpieczenia na życie.

Kafeteria benefitów

Zależy nam aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających. W ramach kafeterii będziesz mógł korzystać ze zniżek oraz przeznaczyć otrzymywane co miesiąc punkty na setki produktów i usług m.in.: bilety do kina, masaże, wycieczki, bilety lotnicze, kursy i szkolenia, parki rozrywki i wiele innych.

Rozwój

Chcemy by nasi pracownicy rozwijali skrzydła! Umożliwiamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a także dofinansowanie nauki czy zakup pomocy naukowych. Chcący dzielić się swoją wiedzą mogą się sprawdzić w roli Nest Trenera. Świadomie inwestujemy także w rozwój naszych menedżerów.

FitNest

Dbamy o zdrowie i samopoczucie. Celem projektu FitNest jest przede wszystkim generowanie pozytywnych emocji. Masaże w biurze, wykłady z dietetykiem, badania profilaktyczne - to tylko kilka z wielu działań realizowanych dla naszych Pracowników. Podejmij wyzwanie FitNest!

Nest Rodzina

Wiemy jak ważni w życiu naszych pracowników są ich bliscy. Wspieramy możliwość pogodzenia życia zawodowego z życiem prywatnym. Bierzemy udział w akcji 2 godziny dla rodziny. Organizujemy dzień dziecka w naszych Centralach. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników związane z życiem rodzinnym.

Kultura organizacyjna

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na 5 wartościach, które są obecne w naszej firmowej codzienności. Dbamy o przyjazną atmosferę, przełamujemy bariery wynikające z hierarchii, wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu.

System premiowy

Wszyscy pracownicy Banku objęci są systemem premiowym. Wysokość premii pracowników oddziałów uzależniona jest od ich wyników sprzedażowych, wysokość premii w centrali wynika bezpośrednio z poziomu realizacji jasno określonych celów rocznych.

Obszary rozwoju

Proces rekrutacji

 • 1
  Aplikacja - wybierz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować i prześlij do nas swoje CV.
 • 2
  Rozmowa telefoniczna - jeżeli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, na pewno do Ciebie zadzwonimy.
 • 3
  Spotkanie - jeżeli rozmowa telefoniczna wypadnie dobrze to zaprosimy Cię do naszej siedziby.
 • 4
  Decyzja - jeśli spodoba nam się Twoja kandydatura z przyjemnością powitamy Cię w naszej nestowej rodzinie.

Z życia banku