Dołącz do Nest Banku i rozwiń skrzydła!
Chcesz by Twoja pasja stała
się Twoją pracą? Aplikuj!
 
Dlaczego warto pracować w Nest Banku?
 
To proste, w naszym banku najważniejsi są pracownicy. To właśnie oni tworzą przyjazną atmosferę pracy, która sprawia, że nasz bank jest wyjątkowy. Uwierzcie, daleko nam do tradycyjnej korporacji. Każdy pracownik ma dużą swobodę działania i znaczący wpływ na swój kierunek rozwoju. Bije od nas optymizm, jesteśmy zaradni i bardzo zaangażowani, a siłą Nest Banku jest kultura organizacyjna, którą oparliśmy na wartościach
Nasze wartości
image

Optymizm, pozytywne patrzenie na świat, dostrzeganie zalet, a nie wad to postawy, które budują przyjazną atmosferę pracy w Nest Banku. Dzięki nieustannemu poszukiwaniu świeżych inspiracji i dążeniu do lepszych rozwiązań wychodzimy poza schematy, podkreślając
w ten sposób naszą nieszablonowość. Nasza recepta na sukces to wkładać serce w to, co się robi, dlatego zaangażowanie stanowi jedną z naszych kluczowych wartości.


Nasza recepta na sukces to wkładać serce w to, co się robi, dlatego zaangażowanie stanowi jedną z naszych kluczowych wartości.

image
image


Wierzymy, że szacunek, zaufanie, zgodność celów oraz poczucie odpowiedzialności za grupę to kluczowe warunki skutecznej współpracy. Liczne sukcesy oraz dynamiczny rozwój organizacji to zasługa naszych Pracowników, którzy dzięki swej zaradności potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji.

Dodatkowe korzyści
image
Opieka medyczna
W zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas, aby nasi Pracownicy mieli całodobowy dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce. Nasz pakiet medyczny obejmuje m.in. konsultacje ze specjalistami, badania profilaktyczne oraz rehabilitację.
image
Ubezpieczenie
Nigdy nie wiemy, co będzie jutro. W razie wystąpienia niepożądanego nieszczęśliwego zdarzenia bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny będzie zagwarantowane dzięki polisie w ramach grupowego ubezpieczenia na życie.
image
Kafeteria benefitów
W ramach kafeterii będziesz mógł korzystać ze zniżek oraz przeznaczyć otrzymywane co miesiąc punkty na setki produktów i usług m.in.: bilety do kina, masaże, wycieczki, bilety lotnicze, kursy i szkolenia, parki rozrywki i wiele innych.
image
Rozwój
Umożliwiamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a także dofinansowanie nauki czy zakup pomocy naukowych. Chcący dzielić się swoją wiedzą mogą się sprawdzić w roli Nest Trenera. Świadomie inwestujemy także w rozwój naszych menedżerów.
image
FitNest
Dbamy o zdrowie i samopoczucie. Celem projektu FitNest jest przede wszystkim generowanie pozytywnych emocji. Masaże w biurze, wykłady z dietetykiem, badania profilaktyczne - to tylko kilka z wielu działań realizowanych dla naszych Pracowników. Podejmij wyzwanie FitNest!
image
Nest Rodzina
Wiemy, jak ważni w życiu naszych pracowników są ich bliscy dlatego, wspieramy ich w godzeniu życia rodzinnego oraz zawodowego. Bierzemy udział w akcji 2 godziny dla rodziny, organizujemy dzień dziecka. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników związane z życiem rodzinnym.
image
Kultura organizacyjna
Nasza kultura organizacyjna jest oparta na 5 wartościach, które są obecne w naszej firmowej codzienności. Dbamy o przyjazną atmosferę, przełamujemy bariery wynikające z hierarchii, wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu.
image
System premiowy
Pracownicy Sieci Oddziałów (Centrów Biznesowych) są objęci atrakcyjnym systemem premiowym. Wysokość premii pracowników placówek uzależniona jest od ich wyników sprzedażowych.
Obszary rozwoju
Proces rekrutacji
image
Aplikacja - wybierz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować i prześlij do nas swoje CV
image
Rozmowa telefoniczna - jeżeli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, na pewno do Ciebie zadzwonimy
image
Spotkanie - jeżeli rozmowa telefoniczna wypadnie dobrze, to zaprosimy Cię do naszej siedziby
image
Decyzja - jeśli spodoba nam się Twoja kandydatura z przyjemnością powitamy Cię w naszej Nestowej rodzinie

22 438 41 41

kontakt@nestbank.pl

Koszt połączenia liczony jest według taryfy operatora danej sieci
image
Dokumenty i informacje
Bezpieczeństwo
Inne
Konta
Lokaty
Inwestycje
Usługi

© 2022 | Nest BankSWIFT/BIC: NESBPLPW
fbIconlinkedinIcon